Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Bonjour and Kiss -sylwetka marki

redakcja
showroom.pl
showroom.pl
9 czerwca 2014 in Moda i uroda by redakcja
Młoda marka modowa, która tworzy oryginalne kolekcje w duchu sportowego minimalizmu. Kolekcje Bonjour and Kiss dedykowane są kobietom ceniącym sobie jakość oraz wielofunkcyjność ubrań. W tej najnowszej można znaleźć przede wszystkim casualowe sukienki w szerokiej gamie kolorystycznej, które podbiją serca miłośniczek prostoty. Dbałość o detale oraz tkaniny w wyrazistych kolorach to charakterystyczne cechy ich projektów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Co było pierwszą rzeczą jaką zaprojektowałaś i skąd pomysł na własną markę?

Pierwsza zaprojektowana rzecz: okładka na zeszyt, pierwsze zaprojektowane ubranie to pełna stylizacja niepokornej nastolatki, czyli nadanie dżinsom i podkoszulce stylu grunge. Moja przygoda  z modą i poszukiwanie własnego stylu przypadały na lata 90. Brak asortymentu dla młodzieży  w sklepach odzieżowych przyczynił się do tego, że dziś jestem projektantką.  Wykorzystując doświadczenie projektowe zdobyte podczas pracy dla największych polskich marek, postanowiłam zrealizować swoje marzenia o niezależności, tworząc dla siebie i innych miejsce pracy. Zależało mi na tym, aby tętniło ono energią, spontanicznością i optymizmem. Swoją markę dedykuję wszystkim kobietom, których apetyt na życie jest równie duży co dystans.

Skąd czerpiesz inspirację do nowych projektów?

Kolekcje są tworzone przez kobiety i są odzwierciedleniem ich współczesnych potrzeb. Zatem nasz zespół inspiruje się tym wszystkim, co nas otacza i ma na nas wpływ na co dzień. W poszukiwaniu ciekawych tkanin, udajemy się do Indii, Korei czy Chin i stamtąd przywozimy inspiracje oraz materiały na kolekcje limitowane, czasem dostępne tylko w dwóch lub pięciu sztukach.

Co jest dla Ciebie najistotniejsze przy powstawaniu kolekcji? 

Marka Bonjour and Kiss to mieszanka miejskiego szyku ze sportowym minimalizmem. Proponuje nowoczesny i łatwy do noszenia styl, którego podstawą jest orygi

nalność, wyrażona poprzez projekt, wybór kolorów, tkanin i wysoką jakość wykończenia. Bardzo nam zależy, aby nasze ubrania były funkcjonale, nowoczesne,  wykonane z możliwe najlepszych surowców i adekwatne cenowo do tego, co otrzymują nasze klientki.

Jak wyobrażasz sobie przyszłość swojej marki?

W przyszłości, poza rozwojem marki i powiększeniem asortymentu o akcesoria, chciałabym,
aby pracownia stała się platformą skupiającą i umożliwiającą  młodym wykształconym ludziom realizację ich projektów. Docelowo, pracownia Bonjour and Kiss stanie się dla nich inspiracją  i dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Oczywiście jeżeli posiada się istotne umiejętności, odrobinę dobrej woli i przede wszystkim wytrwałość.

Z jakich materiałów szyte są Twoje ubrania?

Wszystkie projekty proponowane przez Bonjour and Kiss tworzone są od początku do końca w Polsce, a dokładnie na Śląsku. Jesteśmy zespołem wykształconym kierunkowo, zatem projekty powstają w naszej pracowni od pomysłu po formy i pierwsze modele. Krótkie serie kolekcji szyjemy  u siebie,  natomiast większe zlecenia przy współpracy z małymi przedsiębiorstwami rodzinnymi, dbającymi o zachowanie zasad społecznej i ekologicznej odpowiedzialności. Dzięki takiej współpracy mamy nie tylko wpływ na każdy etap produkcji, ale także swój udział we wspieraniu lokalnej przedsięiorczości i tworzeniu nowych miejsc pracy.

Ważne jest dla nas, aby także materiały, z których wykonywane są ubrania były pochodzenia polskiego lub z obszarów Unii Europejskiej.  Nie oznacza to, że  zamykamy się na surowce spoza wymienionych regionów, w szczególności, gdy możemy wykonać z nich projekty limitowane.

Jak opisałabyś klientkę Bonjour and Kiss?

To kobieta taka jak my same. Doceniająca tradycję, jednocześnie nowoczesna, aktywna zawodowo. Przede wszystkim świadoma swoich wyborów i doceniająca jakość.

Jak oceniasz polski przemysł modowy i jak widzisz jego przyszłość?

Obecnie jest on w pełnym rozkwicie. Mam nadzieję,  że przed nami, producentami i projektantami polskiej mody, najlepsze czasy rozwoju działalności.

Ubrania marki Bonjour and Kiss  są dostępne na platformie SHOWROOM.PL.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI