Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe - www.saltandpepper.pl / Buty projektu Lucii Iotti
Materiały prasowe - www.saltandpepper.pl / Buty projektu Lucii Iotti

Buty absolutne! – Lucila Iotti

Buty to jeden z najważniejszych elementów ubioru. Mogą sprawić, że nawet najprostsza kreacja stanie się wyjątkowa. Te, projektu Lucili Iotti mają magiczną właściwość – sprawiają, że każda kobieta może się poczuć jak najprawdziwsza hollywoodzka gwiazda!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

To nie przypadek, że mówiąc o butach argentyńskiej projektantki wspominamy o Hollywood. Fantazyjna forma i kolorowe obcasy oryginalnych botków, szpilek i sandałek sprawiły, że znalazły się one również w szafie Carrie Bradshaw – głównej bohaterki kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”.

To co, nam się podoba to niezwykle kreatywne i odważne  podejście Lucili Iotti do materiału jakim jest cielęca skóra, bardzo często stylizowaną na węża, krokodyla czy nawet  żyrafę. Ponadto miłym zaskoczeniem dla wielbicielek mody, mogą być obcasy w najmodniejszych, w tym sezonie, neonowych kolorach.

Projektantka nie zapomniała również o wielbicielach płaskich obcasów. Jej linia wzbogacona została również o fantazyjne jazzówki i oksfordy. Nam szczególnie przypadły do gustu wsuwane, zielone buty ze skóry przypominającej pytona.

Buty można kupić w sklepie Temple w Warszawie oraz na www.saltandpepper.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI