Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Buty Reebok od Olki Osadzińskiej

REEBOK_PLAKAT_betwix1-640x392
Olka Osadzińska - młoda, piękna i piekielnie zdolna. Co jeszcze trzeba dodać? Ano stworzyła właśnie niezwykłą kolekcję butów dla marki Reebok.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Młoda i niezwykle zdolna. Ma szczególną wrażliwość na kreskę, plamę i światło. Ze świata realnego tworzy niezwykle barwne, czasami po prostu piękne , a czasami niezwykle intrygujące i poruszające grafiki.

Olka Osadzińska to jedna z najlepszych ilustratorek młodego pokolenia. Jej talent i klasyczna kreska rozpoznawalne są już na całym świecie. Swoje prace wystawiała m.in, w Berlinie, Tokio i w Warszawie. Współpracowała również z jednym z najbardziej wpływowych studiów designerskich – Hort studio z Berlina.

Teraz do swojego portfolio może dodać niezwykle udaną współpracę z marka Reebok. Osadzińska zaprojektowała grafikę do butów Betwixt Mid  w ramach projektu  Classic Beat, na sezon jesień – zima 2013, do której zaproszone zostały również: Nneka, Melody Ehsani, Ugly Mely, Simone “Boss Lady” Kapsalides.

Olka Osadzińska, pracując nad Reebok Betwixt Mid, inspirowała się zdjęciami najbardziej znanego fotografa młodego pokolenia – The Cobrasnake’a – Marka Huntera i niespożytą energią fotografowanych przez niego młodych ludzi. „Zakochałam się w delikatnej sylwetce buta Reebok Betwixt Mid i bardzo zależało mi na tym, by osiągnąć równie dziewczęcy i kobiecy efekt w swoim projekcie. Jednocześnie chciałam zachować połączenie z klasyką kultury street style. Mam nadzieję, że końcowy efekt będzie dla wszystkich zaskoczeniem, ten but ma wszystko – mam nadzieję, że nie skończy się na tym, że założą go jedynie japońskie nastolatki i Lil Kim!” – mówi Olka Osadzińska.

Reebok & Olka Osadzińska


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI