Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Cocktailme_naszyjnik_CCSkye(94)
17 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Być jak Rihanna z Cocktail’me

Jeśli chcesz modnie wyglądać i nadążać za hot trendami, wystarczy obserwować najbardziej stylową wokalistkę na świecie, Rihannę.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pochodząca z Barbadosu charyzmatyczna piosenkarka nie tylko świetnie sobie radzi ze śpiewem i swoją karierą, ale też doskonale prezentuje się na scenie. Rihanna jest prawdziwym barometrem modowym, jej styl kopiują tysiące dziewczyn na całym świecie. Co decyduje o niekwestionowanej pozycji gwiazdy także w tej dziedzinie?

Rihanna, jak każda kobieta jest zmienna, nie przywiązuje się do jednego stylu. Raz jest powabną, pełną kobiecości elegantką; innym razem niegrzeczną dziewczynką. W swoich strojach odważnie miesza trendy i jak każda gwiazda uwielbia błyszczeć. Najważniejszym dodatkiem jest biżuteria. Jej ulubionym projektantem jest CC Skye, wg magazynu In Touch ”Najgorętsza projektantka Hollywood”, która w Polsce dostępna jest dzięki butikowi Cocktail’me.

Rihana doskonale wie, co w modzie piszczy. To ona pierwsza zaczęła publicznie pokazywać się w sportowych bluzach i okazałych naszyjnikach, niemających na pierwszy rzut oka ze sobą nic wspólnego. Okazało się to starzałem w 10. Jeśli lubisz luźną formę, dodaj duży łańcuch koniecznie gruby i złoty i stylizacja sezonu gotowa.

Rihanna na scenę najchętniej wybiera ostre dodatki: lśniące chockery, nabijane ćwiekami bransoletki i pierścienie – kolczatki. Punk rockowe inspiracje doskonale dopełniają jej kontrowersyjny wizerunek, razem z muzyką i energią, jaką wyzwala podczas koncertu stanowią swoistą mieszankę wybuchową. Podczas tegorocznego Diamonds Word Tour gwiazda zapewne niejednym nas jeszcze zaskoczy.

A ty, jeśli lubisz czuć się jak gwiazda, czep inspirację ze stylizacji piosenkarki, która potrafi chwycić za serce na długo.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI