Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Być modelką Vogue

materiały prasowe
materiały prasowe
13 grudnia 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
Temat prezentów jest wciąż aktualny. Jeśli ktoś poszukuje prezentu dla wielbicielek mody to podarkiem na pewno trafionym będzie album „Modelki Vogue”.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pięknie wydany. Duży format. Niesamowite zdjęcia. Album wydany przez wydawnictwo Rebis, to przedstawienie sylwetek najznakomitszych modelek, które pojawiały się w biblii wszystkich fashionistów- „Vogue’u” na przestrzeni ostatnich kilku dekad.

Poznajemy historie i przede wszystkim zdjęcia (bo to jednak album, który się ogląda) modelek już z lat 40tych ubiegłego wieku np. Barbary Goalen czy 50tych np. Fiona Campbell- Walter. Znajdziemy też sesje niezapomnianej i wciąż inspirującej Twiggy. Są też supermodelki lat 90tych Yasmin Le Bon, Naomi Campbell, Cindy Crawford. Nie brakuje oczywiście najsławniejszej modelki Kate Moss (jej zdjęcie zdobi okładkę albumu).  Polske reprezentują dwie znakomite modelki: Anja Rubik i Małgosia Bela.

Album Modelki Vogue pokazują niezapomniane fotografie modelek, które definiowały swoje czasy i które wciąż nas oszałamiają i fascynują gracją, stylem oraz naturalnym pięknem.

Autorami tej pozycji są Robin Derrik (obecny dyrektor kreatywny brytyjskiego „Vogue’a”, fotograf) i Robin Muir (pisarz, kurator wystaw, pisze artykuły do „Vogue’”). To nie ich pierwsza współpraca, są autorami książek: Unseen Vogue, Ludzie w Vogue oraz Vogue Covers.

To fascynująca podróż po tym jak zmieniają się światowe trendy i kanony urody. To naprawdę bardzo inspirująca książka.

Cena ok. 119zł

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI