Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

C’EST CHIC!

redakcja
3 lipca 2012 in Moda i uroda by redakcja
„Paryski szyk” to nowa modowa pozycja autorstwa Ines de la Fressange i Sophie Gachet. To książka, która zachwyca już samym wyglądem (i choć stare powiedzenie mówi „nie oceniaj książki po okładce”, to ta jest piękna i ciekawa).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jest bardzo ładnie wydana (wydawnictwo Rebis), bogato ilustrowana: rysunkami samej Inès de la Fressange i zdjęciami jej córki Nine.

Autorkami są Inès de la Fressange, jedna najsłynniejszych modelek, i Sophie Gachet, dziennikarka „Elle”. Ten przewodnik po stylu jest podzielony na 4 tematyczne części.

1. „Ubieraj się jak paryżanka”. Jak wyglądać elegancko i niezobowiązująco, jak dziewczyny z Paryża? Tego się tutaj dowiesz. A także poznasz 7 podstawowych składników garderoby (m.in. prochowiec czy jeansy). Jest też fragment o modowych faux pas i bardzo przydatne paryskie adresy.

2. „Królowa balu” – to część o urodzie, kosmetykach i wyglądzie.

3. „Chez moi” (fr. U mnie)- to dział poświęcony designowi, urządzaniu wnętrz.

4. „Paryż według Inès” – to bardzo ciekawa przewodnikowa część z wskazówkami, gdzie zjeść, dokąd iść, będąc w Paryżu, jak spędzić czas z dzieckiem w stolicy Francji itd.

Udanej podróży! Ja zabieram ten niecodzienny przewodnik do Paryża na pewno!
„Paryski szyk” 69.90zł


		
		 

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI