Chloe dla dzieci

Francuska marka Chloe znana jest przede wszystkim z kultowych już torebek i zapachów. My, okazji nadchodzącego dnia dziecka przedstawiamy wam kolekcję stworzoną przez Dom Mody Chloe specjalnie z myślą o najmłodszych.
Chloe Kids to kolekcja, której może pozazdrościć niejeden dorosły. Lekka, stonowana, niezwykle casualowa i swobodna. Naturalne, najwyższej jakości tkaniny zapewniają wygodę zarówno podczas szalonych letnich gier na świeżym powietrzu, jak i na eleganckim obiedzie z rodzicami.


W kolekcji dominują biel oraz wesoły, nasycony żółty i spokojny stonowany błękitny. Propozycja obejmuje sukienki, spódniczki, koszulowe bluzeczki, lekkie płaszczyki i krótkie spodenki. Wszystko jest niezwykle urocze, słodkie i modne. Kolekcja stworzona przez Chloe jest w pełni zgodna z obowiązującymi trendami w modzie i swoim stylem nawiązuje do lat 60. Można być więc pewnym, że przypadnie do gustu wszystkim małym modnisiom!

reklama

I cale szczęście, że mamy są na ogół dużo większe niż małe córeczki, bo w innym przypadku stroje Chloe regularnie znikałyby z szaf dziewczynek ;).