Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

SALE_SS13-02
18 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Ciesz się przecenami MYSIA3

Mysia3 już od piątku, 21 czerwca, zaprasza na zakupy. W nowoczesnej koncepcji domu handlowego, która stanowi alternatywne rozwiązanie dla wielkich centrów handlowych, na 3 poziomach budynku znajdują się butiki z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Weekendowa wizyta na MYSIA3 to nie tylko zakupy, ale spotkanie na warszawskim podwórku, gdzie natkniemy się na znajomych i przyjemnie spędzimy czas. Czego nie możesz stracić? HITY wyprzedaży!

UEG

W jedynym w Polsce salonie marki UEG znajdziemy ubrania i akcesoria dla osób ceniących nowoczesny, minimalistyczny design. Konceptualne podejście do mody oraz komfort. Wszystko w czarno-białej odsłonie.

Ufufu

W koncepcie modowym Ufufu od piątku możemy nabyć przecienione rzeczy marki własnej Ufufu oraz ubrania marki Blessus i Manitic.

Impossible project

W pierwszym w Polsce centrum analogowej fotografii natychmiastowej można kupić nowe filmy do klasycznych aparatów polaroid, a także książki, magazyny i akcesoria związane z fotografią natychmiastową.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI