Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Frieze Art łączy sztukę, multimedia oraz modę
COS, materiały prasowe
10 października 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Cos i Frieze Art w Londynie

Wkrótce, bo już od 11.10.2012 do 14.10.2012, odbędą się londyńskie targi Frieze Art. A już dziś szwedzka marka COS świętuje program na tych targach.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Targi Frieze odbywają się co roku w Regent Park w Londynie. To ważne i bardzo wpływowe wydarzenie związane ze sztuką, na których pojawia się m.in. warszawska galeria Raster! Tegoroczna edycja będzie już dziesiątą odsłoną targów. (Ja do tej pory uczestniczyłam w jednej, ale na pewno chciałabym to powtórzyć).

Marka COS aktywnie uczestniczy w organizacji Frieze Art. Chcąc uczcić ten fakt, rozpoczęła współpracę z Sarą Beeby. Animatorka z Londynu stworzyła film inspirowany światem mody i sztuki. To wyjątkowa produkcja.

COS wspiera sekcję Frame (Rama), która została wprowadzona do programu w 2009 roku jako przestrzeń do prezentacji dorobku młodych galerii (nie mogą być starsze niż sześć lat).

Animacja Beeby wykorzystuje technikę podziału ekranu, aby zwrócić uwagę na rozmyte granice pomiędzy współczesnymi dyscyplinami kreatywnymi. Ten film nawiązuje do idei, estetyk i metod pracy artystów i marki COS. Trwający kilka minut obraz dokumentuje proces twórczy: szybki kadr na szkicownik artysty, krótkie urywki ze studia projektowego, narzędzia pracy twórczej. Zestawienia pędzli malarskich i wykroje krawieckie, faktury ubioru z jesiennej kolekcji i faktura obrazu.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI