Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Cos, materiały prasowe
Cos, materiały prasowe
28 marca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

COS w Polsce!

Ascetyczne formy, geometryczne cięcia i nowoczesny miejski styl.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Już niebawem w Polsce zostanie otwarty pierwszy salon marki COS. Najprawdopodobniej latem w Concept Store przy ul. Mysiej 3 (obok domu mody Vitkac).

COS to wyżej pozycjonowana, trochę „starsza” (i droższa) siostra szwedzkiego H&M. COS powstał w 2007 roku. W Warszawie będzie dział damski, męski i dziecięcy, czyli wszystko, co powinno się znaleźć.

COS to projekty w minimalistycznym stylu, świetna jakość materiałów, oryginalne projekty, raczej stonowana kolorystyka. To naprawdę nowoczesne kolekcje, bardziej szykowne i oczywiście droższe niż w H&M. Ale butiki COS nie są tak popularne jak Hennes&Mauritz. Do tej pory na zakupy do COS jeździłam do Berlina, a teraz wreszcie będę mogła zrobić je w Warszawie.

Rozszyfrowanie nazwy COS jest banalnie proste: to po prostu Collection of Style (bardzo dobrze oddaje to charakter kolekcji, są naprawdę stylowe). Warto zaznaczyć, że w kampanii w 2009 roku wzięła udział polska top modelka Anna Jagodzińska.

Warto tez zwrócić uwagę na wystrój sklepów – przestrzenne i białe, według projektu Williama Russela (aranżującego również butiki Alexandra McQueen). Dwupiętrowy salon w Warszawie będzie zajmował powierzchnię ponad 500m². Obecnie jest 46 butików w 9 krajach. W 2012 roku planowane jest otwarcie punktów w Polsce, Finlandii, Włoszech, Hongkongu i Kuwejcie.

Oto ich look book na wiosna/lato 2012


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI