Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Dawid Tomaszewski zachwycił Lizbonę

Dawid Tomaszewski | Summer 2012 | ModaLisboa - Transfusion
19 października 2011 in Moda i uroda by Natalia-Rostkowska
Dawid Tomaszewski po raz kolejny pokazał klasę! Tym razem podczas tygodnia mody w Lizbonie, gdzie już po kilku minutach pokazu, jego kolekcja na wiosnę-lato 2012 nagrodzona została gromkimi oklaskami międzynarodowej publiczności.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pokaz Tomaszewskiego był wyjątkowy – projektant stworzył wspaniały baśniowy klimat, na który złożyły się: niesamowita, urzekająca i tajemnicza muzyka, misterne fryzury modelek przywodzące na myśl rusałki i mary wodne, i oczywiście same kreacje.

Pochodzący z Gdańska projektant, absolwent London College of Fashion, na stałe mieszka w Berlinie, a projektował m.in. dla Comme des Garcons czy Sonii Rykiel. Jak wyznał naszemu portalowi za kulisami pokazu, bardzo odpowiada mu słynny niemiecki ład i porządek, który jest mu pomocny w pracy w zwariowanym świecie mody. Mogę pracować w kontrolowanym chaosie”powiedział Dawid. „Moje pokazy muszą być szczegółowo dopracowane. Modelki często dostają za małe lub za duże buty, u mnie to nie przechodzi, dlatego buty wozimy ze sobą. Modelki muszą być też dobrane pod względem wzrostu, wszystko jest ważne dla perfekcyjnego efektu”.

Projektant inspiracje czerpie głównie z architektury,sztuki i malarstwa z XVII wieku. Kobieta Tomaszewskiego to istota delikatna, zwiewna, tajemnicza, dosłownie skąpana w chmurach jedwabiu i szyfonu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne kolekcje niezwykle utalentowanego polskiego projektanta.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI