Deco od Ani Kruk

Deco- zimowa kolekcja od Anik Kruk

Geometryczne wzory wycinane na szerokich bransoletach, kolczykach, zawieszkach i pierścionkach to znak rozpoznawczy nowej kolekcji DECO przygotowanej przez markę ANIA KRUK. Znane motywy dekoracyjne w zestawieniu z nowoczesną formą zyskują drugie życie.
W projektach DECO gramy znanymi motywami dekoracyjnymi – skojarzenia z greckim labiryntem czy barokowymi zdobieniami są jak najbardziej na miejscu – mówi Ania Kruk, dyrektor kreatywna i główna projektantka marki.

reklama

Wycinane w płaskiej przestrzeni metalu charakterystyczne ażurowe wzory odnajdziemy w całej palecie produktów kolekcji, do wyboru w odcieniach złota lub srebra. Dekoracyjne elementy to mocny akcent, który doda charakteru całej stylizacji.

DECO to pierwsza fala zimowych kolekcji, które co tydzień będą trafiały do butików i do sklepu internetowego marki. Jak wynika z nowego lookbooka, ANIA KRUK wciąż jest pełna energii, ale zamiast na żywe kolory stawia na bardziej rockowe stylizacje. Jesteśmy trochę mniej grzeczni – przyznaje Ania Kruk. W tym sezonie mamy ochotę na szczyptę blichtru, chcemy być glamour. Jest elegancko, ale i z pazurem, pokazujemy, że biżuteria nie musi być nudna. Bawimy się modą i namawiamy do tego samego nasze klientki, stąd pomysł na bardziej charakterną sesję promującą nowe kolekcje.

Kolekcja DECO jest już dostępna w salonach ANI KRUK w całej Polsce (Warszawa – Galeria Mokotów, Plac Unii City Shopping, Poznań – Stary Browar, Poznań City Center, Kraków – Galeria Krakowska, Katowice – Silesia City Center, Galeria Katowicka, Łódź – Galeria Łódzka, Częstochowa – Galeria Jurajska) oraz w sklepie internetowym na www.aniakruk.pl.

Ceny biżuterii: 39 – 129 zł