Deep Trip-ubierz nogi w kolor

Deep Trip, kolor na nogi od zaraz!

Wiosna tuż tuż, a wraz z nią coraz śmielej porzucamy ukochane zimą szarości i brązy. I bardzo dobrze! Niech zakwitnie ona także w naszych szafach…i na naszych nogach. Tu z pomocą przyjdzie nam poznańska marka Deep Trip.
Deep trip zaskakuje kolorem, nadrukiem i pomysłem. Do tej pory czarne, szare lub w najlepszym przypadku jednobarwne legginsy były strojem, który stanowił uzupełnienie do tuniki, czy po prostu treningowy outfit na siłownie czy jogę.

reklama

Teraz, za sprawą poznańskiej marki Deep Trip są one równoprawnym strojem, który jest nie tylko wygodny, ale też pełen radości i niezwykle modny. Kolorowe legginsy, przyozdobione szalonymi nadrukami, to idealna propozycja dla wszystkich pań, które uwielbiają bawić się modą.

Deep Trip zachwyca niezwykłymi nadrukami: do wyboru słodkie babeczki, orientalne smoki, egzotyczne kwiaty czy czysta abstrakcja. Marka pokazuje nowoczesne spojrzenie na modę, łącząc design z funkcjonalnością, sexappeal z wygodą. Oprócz bajecznych leginsów, w kolekcji znajdziemy także seksowne sukienki ze streczu, które wspaniale podkreślają sylwetkę – nie tylko wiosną;).