Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Delikatessen dla panów

redakcja
Deliatessen, wiosna-lato 2013
Deliatessen, wiosna-lato 2013
8 marca 2013 in Moda i uroda by redakcja
Z okazji dnia kobiet kilka słów o modzie męskiej. O Delikatessen pisałam już w zeszłym sezonie. Teraz przyszedł czas na odsłonę kolekcji wiosna-lato 2013.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Nie każdy mężczyzna lubi być poważnym i dorosłym. Niektórzy panowie za wszelką cenę, niezależnie od wieku chcą zachować w sobie „wiecznego chłopca”. Nie tylko w sercu i rozumie, ale także w modzie. Chłopiec, może być beztroski, może balować od rana do rana. Nie obowiązują go sztywne normy.

Delikatessen, pod wodzą Andrzeja Lisowskiego i Stephana Hartoga, stworzyło prostą, minimalistyczną, niezbyt poważną, ale też nieco elegancką kolekcję z myślą o mężczyznach dla których życie składa się z codziennych przyjemności, z niesamowitych niespodzianek i chwil, które na długo pozostają w pamięci.

Kolekcja wiosenno – letnia 2013 Delikatessen to szorty, koszule, marynarki, kangurki i bawełniane bluzy. Wszystko utrzymane w ulubionych kolorach większości panów: wojskowej zieleni, szarości, spranym, denimowym błękicie, neutralnych beżach, oraz ekscentrycznym, futurystycznym stalowym srebrze.

Kolekcja prezentuje się prosto, minimalistycznie. Detale i projekty, mimo swojej aż ujmującej prostocie stanowią o designie i krawiectwie najwyższej jakości, które nie potrzebuje zbędnych ozdobników.

Projekty dostępne są w Blind Concept Store i na 

delikatessen.jp


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI