Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Delikatessen wiosna-lato 2014

redakcja
delikatessen-2014-spring-summer-lookbook-1
25 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja
I choc my dopiero cieszymy się latem 2013, świat mody, niczym za sprawa wechikułu czasu żyje już trendami sezonu wiosna-lato 2014 roku. Tym razem mowa o kolejnej kolekcji Delikatessen.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Najnowsza kolekcja Delikatessen zainspirowana została abstrakcyjną sztuką optyczną, a konkretnie dziełami polskiego malarza Henryka Berlewiego.  To również wypadkowa inspirujących, dwóch domów twórcy marki, czyli Polski i Holandii.

Andrzej Lisowski kontynuuje swoją misję wielowymiarowego miksu kolorów, struktury i tkanin, bazując na jakościowych tkaninach z Włoch i Japonii. Projektant ponownie interpretuje klasyczne ubrania z zastosowaniem tradycyjnych materiałów w całkowicie nowym kontekście.

Tym razem do współpracy zaprosił warszawskiego grafika Edgara Bąka. Lookbook zaś to dzieło londyńskiego pisarza i redaktora modowego Davida Hellqvista, związanego m.in. z magazynem Dazed & Confused.

Wszystkie projekty wyprodukowane zostały w Unii Europejskiej.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI