Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Diane, zapach siły kobiecości

Sephora, materiały prasowe
Sephora, materiały prasowe
12 października 2011 in Moda i uroda by redakcja
Diane Von Furstenberg – od lat 70-tych ubiegłego stulecia wielka ambasadorka kobiet i drzemiącej w kobiecości siły, dziś przedstawia swe najnowsze dzieło – zapach, jako dodatek będący ukoronowaniem zmysłowego stylu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Zapach ten jest dziełem współpracy z Chantal Roos, która pracowała nad tym, aby uchwycić ducha najwięk

szych projektantów mody i zamknąć go w ponadczasowych kompozycjach zapachowych.

Inspiracja I: Kobieta i Aktywistka

Przez wszystkie lata kariery Diane Von Furstenberg zawsze stawiała kobietę w centrum swej pracy twórczej, nakłaniając ją, aby z kobiecości uczyniła swój atut. Sama mówi o sobie, jako o kobiecie spełnionej, która wypełnia misję wspierania kobiet na każdym etapie ich życia i pomaga im w znalezieniu równowagi pomiędzy karierą zawodową, a życiem rodzinnym. Ta silna, pewna siebie kobieta jest także aktywistką, którą przepełnia humanizm i wspaniałomyślność.

“Zawsze pragnęłam żyć życiem mężczyzny w ciele kobiety”.

Sephora, materiały prasowe

 Inspiracja II: Kobieta i Liderka

Projekt sukienki kopertówki, autorstwa Diane Von Furstenberg, bez wątpienia zrewolucjonizował świat mody. Sukienka, która powstała z inspiracji azjatyckim kimono, miała stanowić połączenie swobodnie podkreślonej kobiecości z eleganckim, praktycznym stylem.

Bogactwo współczesnych wzorów usatysfakcjonuje każdą kobietę i sprawi, że poczuje się ona wyjątkowa. Znaczenie sukienki kopertówki wykracza poza ikoniczne standardy mody. Ten kamień węgielny kolekcji haute couture Diane Von Furstenberg stanowi symbol nowoczesnej niezależności.

Przez lata projektantka odnosiła kolejne spektakularne sukcesy – stworzyła linie akcesoriów, biżuterii i toreb, a nawet kolekcję artykułów do domu.

Nowy zapach jest naturalną kontynuacją kreacji artystycznej niezaprzeczalnej ikony mody.

Perfumy „Diane”, kwintesencja kobiecości

Płynący prosto z serca dar, którego misją jest nawiązanie jeszcze intymniejszej więzi z kobietami to nowy zapach DVF, który symbolizuje naturalne piękno, a zarazem stanowi ukoronowanie stylowej i zmysłowej osobowości. Jego nazwa – Diane – łączy w sobie prostotę i elegancję.

Diane odzwierciedla image swej kreatorki: świetlisty, niepokojąco powabny, uwodzicielski, seksowny… i tak porywająco szykowny zapach o szyprowej strukturze. Drzewne nuty paczuli nadają zapachowi charakter i strukturę, wzmacniając bursztynowe nuty mirry i piżma pozostawiają na ciele niezapomniany zmysłowy ślad.

Ten współczesny elegancki zapach emanuje powabem i kobiecością, wzbudza w kobiecie poczucie własnej wartości oraz wyrafinowanej seksualności.

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI