Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aleksandra Maślanka
Aleksandra Maślanka
24 czerwca 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka

Egzotyczny look

Dorota studiowała w Stanach, potem kilka lat mieszkała w Rzymie, dużo podróżuje, bo jest aktorką. Jej szyk jest darem jaki świat daje globtroterom i w ogóle ludziom otwartym. Kiedy jechałam ulicą Bonifraterską w Warszawie, zauważyłam ją z daleka.


Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tak oryginalnych i odważnych kolczyków dawno nie widziałam! Dorota kupiła je w Gdańsku, są zrobione z filcu, dlatego, chociaż są pokaźnych rozmiarów, wcale nie są ciężkie.

Podobne kolczyki można znaleźć  na stronach internetowych takich jak np. www.decobaazar.com  czy www.dooperelle.pl , gdzie można kupić biżuterię bezpośrednio od artystów. Dzięki temu możemy być pewne, że w podobnych kolczykach nie zobaczymy dwustu innych kobiet.

Chyba, że zależy nam na roztopieniu się w tłumie.  Dorocie raczej się to nie uda. Zwraca uwagę jej oryginalna uroda, którą zawdzięcza  egzotycznej mieszance genów polsko-peruwiańsko-żydowskich.

Swoją romantyczną naturę Dorota podkreśliła zakładając sukienkę w kwiaty ( i nie zrobiła tego tylko dlatego, że ten deseń jest modny w tym sezonie – po prostu dobrze się w takich fasonach czuje). 

Sukienka Jaqueline Riu dopełniona małym ciemnozielonym bolerkiem i wygodnymi butami to doskonały wybór na prawie letnie popołudnie, kiedy w słońcu nie da się wytrzymać, a cień przynosi zbyt gwałtowny chłód.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI