El coco: biżuteria na wakacje

Para młodych designerów z Warszawy, połączonych wspólną pasją, której wpływ wyraźnie widać w pracach. Stworzyli oni własną, unikalną metodę wytwarzania biżuterii ze skorupy kokosa, na którą nanoszone są unikalne grafiki inspirowane kulturą SURF | SKATE | STREETART. Każda sztuka jest unikalna i pełna pozytywnych, tropikalnych wibracji. Dzielą się pozytywną energią i swoją sztuką z ludźmi z całego świata.

Kiedy poznaliśmy się z Aniką oboje szukaliśmy nowych inspiracji i czuliśmy potrzebę stworzenia czegoś własnego. Pomysł na tworzenie biżuterii zrodził się bardzo spontanicznie. Nie mieliśmy żadnego wykształcenia ani doświadczenia w tym kierunku, ale poczuliśmy niesamowitą satysfakcję i postanowiliśmy zacząć dzielić się tą radością z innymi. Po godzinach doskonaliliśmy swoje umiejętności, aż coraz więcej osób zaczynało nam kibicować i wspierać El Coco. Dostawaliśmy coraz więcej zamówień z całego świata. Od tamtego momentu postanowiliśmy poświęcić się temu projektowi w 100%. Rzuciłem swoją dotychczasową pracę aby zdobyć doświadczenie na wydziale technologii drewna na SGGW. Największą satysfakcję daję nam współpraca z artystami z całego świata, z którymi tworzymy specjalne edycje grafik, które przenosimy na nasze naklejki. Mamy za sobą projekty medali na Mistrzostwa Polski w Skimboardzie i wiele kolejnych ciekawych projektów na horyzoncie.” Mówi Marcin Kwiatkowski, założyciel i właściciel El Coco.

FB : www.facebook.com/elcocopoland

instagram: www.instagram.com/el_coco_poland

Strona: www.elcoco.pl

 

 

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link