Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

RINA COSSACK www.rinacossack.com  Photos: Magda Lewanowicz & Adam Lewanowicz www.lewanowicz.pl
RINA COSSACK www.rinacossack.com Photos: Magda Lewanowicz & Adam Lewanowicz www.lewanowicz.pl
2 listopada 2011 in Moda i uroda by redakcja

Elegancja i kobiecość w kolekcji Riny Cossack

Kolekcja marki Riny Cossack na sezon Jesień/Zima 2011 to kontynuacja niezwykłych połączeń kolorów, które stają się znakiem rozpoznawczym projektantki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Powrót do klasycznej a zarazem nowoczesnej elegancji dzięki użyciu najszlachetniejszych i najdoskonalszych tkanin. Miękkie kaszmiry, wełny oraz delikatne jedwabne muśliny to definicja współczesnego luksusu.

Więcej zdjęć w galerii

Projektantka tworząc kolekcję inspirowała się niezwykłymi kolorami oceanicznej głębi i blaskiem szlachetnych kamieni takich jak szmaragdy, szafiry czy topazy. Ciemny turkus, czerń, granat na zasadzie kontrastu wydobywają intensywność szlachetnej barwy miodu oraz rudości. Piaskowy beż, to z kolei doskonałe tło dla zdecydowanej, intensywnej zieleni. Płynne linie wody znalazły odzwierciedlenie w kroju zwiewnych, jedwabnych kreacji – momentami transparentnych jak mgła. Nawet wełniane sukno w rękach utalentowanej projektantki nabrało niezwykłej lekkości i kształtu fal.

Paleta barw zaczerpnięta z natury doskonale otula kobiecą sylwetkę tworząc indywidualny styl. Podkreśla i wydobywa charakter każdej z pań, nadając niezwykle eleganckiego i wytwornego wyglądu.

Kolekcja idealna na wyjątkowe okazje…dla wyjątkowych, pewnych siebie kobiet.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI