Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Swatch, materiały prasowe
Swatch, materiały prasowe
29 czerwca 2012 in Moda i uroda by redakcja

Fantastyczny CHRONO PLASTIC SWATCH

Zegarki Chrono Plastic to kolejny produkt nieodbiegający od wysokich standardów Swatch. Tak jak wszystkie wyroby tej marki, tworzony jest na najwyższym poziomie technicznej doskonałości.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Zachowująca dbałość o szczegóły i innowację, kolekcja nowych dziesięciu zegarków to szeroka gama produktów z cyklu „must-have”. Dostępne są delikatne i bardziej zwariowane kolory, tak by mogły wszystkich na swój sposób zachwycić.

Każdy zegarek z kolekcji Chrono Plastic jest wizualnym doznaniem, dzięki kombinacji eleganckiej mieszanki solidnego tworzywa sztucznego i silikonu – za pomocą których Swatch zrewolucjonizował świat zegarmistrzostwa. Kolekcja dziesięciu zegarków dostępna jest w różnorodnej palecie barw: albo klasycznej, neutralnej czerni, jasnego brązu, szarości, antracytu czy bieli, albo mocnej, rzucającej się w oczy pomarańczy, czerwieni, koloru niebieskiego, jasnoniebieskiego i jasnego różu. Dodatkowo, aby stworzyć wrażenie o podwójnej mocy, na tarczach wszystkich zegarków znajdują się wyraźne cyfry w kolorach, które subtelnie lub mocno kontrastują z odcieniami kopert o średnicy 42 mm i pasków.

Kolekcja Chrono Plastic  z supernowoczesnymi, fantastycznymi zegarkami z tworzywa sztucznego to znakomity sposób, w jaki można wyrażać najróżniejsze nastroje i style – spokojny, sportowy, miejski czy otwarty – za pomocą różnych kolorów najnowszych projektów Swatch.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI