Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

FASHION PHILOSOPHY WEEK POLAND

redakcja
25 października 2011 in Moda i uroda by redakcja
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja polskiego tygodnia mody. 26-30.10.2011 to termin, który dla większości fashionistów jest już zarezerwowany. Łódz staje się polska stolicą mody, bo tam projektanci pokazują swoje najnowsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2012.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Kto wystawi w tym roku? W „Alei projektantów”, min. (bo oczywiście będzie wiele więcej pokazów): Wiola Wołczyńska (ja ubóstwiam jej sukienki), Piotr Drzał, Bohoboco, Michał Szulc, MMC Studio Design, ZuoCorp, Nenukko, Łukasz Jemioł, Agnieszka Maciejak, duet Parocki&Brzozowski, Natalia Jaroszewska. Swoje pokazy będą też miały marki, takie jak Tattuum Unique czy Solar. Odbędą się także pokazy specjalne: Custo Barcelona, Jeremy Scott oraz Dawida Tomaszewskiego. To co również ważne,   to pokazy młodych projektantów („OFF out of schedule”), m.in. Maldoror, Paulina Plizga czy Sylwia Rochala.

Oprócz samych pokazów odbędą się wykłady i seminaria („Let them know”) , pokazy filmów o modzie i inspirowanych modą („Fashion Film Festival) oraz wystawa młodych fotografów mody („Young Fashion Photographers Now), będzie można obejrzeć prace min. Antoniny Dolani czy Zosi Zija i Jacka Pióro (wszyscy współpracują ze Zwierciadłem).
Wszystko będzie odbywać się w nowej lokalizacji: kompleks Łódzkiej Specjalnej Sfery Ekonomicznej na Księżnym Młynie (ul. Tymienieckiego 22/24), gdzie zostanie również zorganizowane modowe miasteczko.

Polski tydzień mody czas zacząć!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI