Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

First Lady od Mozcau

redakcja
mozcau 7
8 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja
Mickey Wyrozębski, projektantka i autorka Mozcau, przyzwyczaiła nas już do tego, że mody nie można traktować zbyt dosłownie. Moda ma za zadanie nie tylko ubierać, lecz także bawić czy szokować. Tym razem wiosenno -letnia kolekcja marki przedstawia modę inspirowaną światem polityki!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Kolekcja First Lady łączy w sobie nowoczesność, rockowy pazur i elegancję. Inspirowana wielkim światem polityki, kolekcja epatuje symbolami, potraktowanymi w sposób niezwykle dosłowny! Mamy więc wizerunek Białego Domu, jak również kreacje z godłem Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Jak zauważa sama projektanta – Mickey Wyrozębski, kolekcję zadedykowała swojemu przyjacielowi politykowi, który zaimponował jej osobowością, ambicją, wiedzą i chęcią pomagania ludziom. Jego maniery i elegancja sprawiła, że kolekcja The First Lady naturalnie musiała być szykowna, prosta i w najlepszym gatunku. Projektantka wykorzystała w niej przewrotnie motyw flagi ONZ i Białego Domu, które dla jej muzy są  środowiskiem naturalnym, a dla niej samej były krótką, ale intensywną  i bardzo piękną przygodą.

W kolekcji wykorzystane zostały trzy kolory: biały, czarny i błękitny. Dominują kreacje podkreślające figurę, w długości mini.  I choć może ona wydawać się dość dosłowna w przekazie, mnie się podoba, gdyż w tej dosłowności ukryty jest niezwykły charakter i klimat Mozcau.

 


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI