Fokus na pielęgnację latem – Glossybox 08/2012

GLOSSYBOX to światowy hit, który podbija serca kobiet w blisko dwudziestu krajach. Eleganckie różowe pudełko, wypełnione miniproduktami kosmetyków najlepszych marek, w Polsce odsłania się w odmienionej kreacji i z nowymi możliwościami. Dzięki udoskonalonej stronie i nowemu wariantowi płacenia, pudełko z kosmetykami jest teraz dostępne dla wszystkich fanek urody w Polsce!
GLOSSYBOX zadebiutowało w Niemczech w marcu 2011 roku i osiągnęło spektakularny sukces na wielu światowych rynkach. Pomysł ten polega na subskrypcji, która obejmuje comiesięczną wysyłkę pięciu mini produktów kosmetycznych, zapakowanych w eleganckie pudełko, dostarczane bezpośrednio do domu, gdzie w komfortowych warunkach można wypróbować kosmetyki najlepszych marek, zanim zakupi się ich pełnowymiarowe, droższe wersje. W ten sposób można uniknąć kosztownych, nietrafionych zakupów i rozczarowań lub znaleźć ulubiony kosmetyk, na który być może nie zwróciłoby się uwagi w drogerii.

reklama

GLOSSYBOX na całym świecie zmienia wygląd i funkcjonalność swojej strony internetowej. W Polsce dodatkowo dostosowano ją do oczekiwań klientów i umożliwiono płatność za pomocą tradycyjnego przelewu. Opcja taka nie była do tej pory możliwa. Podobnie jak w innych krajach, dotychczas można było zamówić subskrypcję, płacąc kartą kredytową lub przez PayPal. GLOSSYBOX wychodzi jednak naprzeciw lokalnym potrzebom, umożliwiając płatność przelewem. Na użytkowników, którzy odwiedzą stronę www.glossybox.pl po raz pierwszy po wielkiej zmianie, czeka miła niespodzianka multimedialna.

Fokus na pielęgnację w sierpniu!

Comiesięczna wysyłka jest bardzo ekscytująca i wiąże się z wielkim wyczekiwaniem na pudełko, gdyż zamknięte w nim kosmetyki są niespodzianką. Sierpniowa edycja polskiego pudełka GLOSSYBOX to fokus na pielęgnację. Lato to czas na odpoczynek, słodkie lenistwo lub zabawę i aktywny sposób spędzania wakacji. Wszystko to wybija z codziennego rytmu regularnych zabiegów kosmetycznych i sprzyja mniejszej dbałości o kondycję włosów, skóry ciała czy wrażliwych okolic oczu. Dlatego w sierpniu skomponowano w pudełku minikosmetyki, które zmieszczą się w wakacyjnej kosmetyczce i nie pozwolą zapomnieć o tym, by dbać o codzienną pielęgnację, również podczas letniego szaleństwa lub błogiego odpoczynku. W GLOSSYBOX znajdują się wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, takie jak żel pod prysznic i mydło z pięknie pachnącej linii Werbena marki L’Occitane, krem pod oczy Krem pod oczy – All About Eyes CLINIQUE, kokosowo-cukrowy peeling Charmine Rose, Krem do biustu z efektem push up marki Clarena, jak również szampon BC Oil Miracle Schwarzkopf Professional, a także prezent od GLOSSYBOX – specjalnie stworzoną przez markę KRYOLAN pomadkę z kolekcji Fashion! Taki letni, pielęgnacyjny zestaw z powodzeniem może towarzyszyć we wspaniałych wakacyjnych przygodach.