Gabinet medycyny estetycznej dr. Ignaciuka na Ujazdowie

mat.pras.

24 czerwca 2014 r. w prawdziwie włoskiej atmosferze odbyło się oficjalnie otwarcie nowego gabinetu medycyny estetycznej dr. Andrzeja Ignaciuka, uznanego lekarza, prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Na inaugurację gabinetu w restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich przybyło wielu gości, w tym dziennikarze oraz partnerzy wydarzenia: przedstawiciele firm ITP S.A., Croma Pharma Polska Sp. z o.o., Valeant Polska Sp. z o.o., Bogdani Sp. z o.o., Allergan Sp. z o.o., Merz Aesthetic, Polmax, AntiAging Institute Sp. z o.o., Laboratorium Estetyki L.E.A Futur Sp. z o.o., Galderma Polska Sp. z o.o. i W Investments S.A.

Dr Ignaciuk przeprowadził pierwsze z cyklu warsztaty dotyczące tematyki medycyny estetycznej pt. „Polka w gabinecie medycyny estetycznej”. Treść wykładu oraz inne felietony doktora można znaleźć na nowo założonym blogu: www.blog.drignaciuk.pl.

W gabinecie można uzyskać pomoc w ocenie stanu zdrowia z punktu widzenia medycyny estetycznej oraz porady w zakresie indywidualnych zabiegów prewencyjnych i przeciwstarzeniowych, w tym: korekcji zmarszczek, owalu twarzy, ust, zmian jakości skóry, przebarwień, zaczerwienień i naczynek skóry. Dr Ignaciuk specjalizuje się też w modelowaniu objętości twarzy, biostymulacji skóry, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz leczeniu cellulitu, rewitalizacji skóry szyi, dekoltu i dłoni.

Adres: Gabinet Medycyny Estetycznej dr Andrzej Ignaciuk, Al. Przyjaciół 9/6, 00-565 Warszawa, tel. 691 054 696; 693 553 521, www.drignaciuk.pl