Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

dvf-gap-kids04
20 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

GapKid od Diane Von Furstenberg

Ostatnio o Diane Von Furstenberg pisaliśmy w kontekscie współpracy z marka Roxy. Teraz pragniemy przedstawić nowy projekt amerykańskiej kratorki: GapKid.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

GapKid to pierwsza dziecięca linia ubrań zaprojektowana przez Dianę Von Furstenberg dla popularnej amerykańskiej sieci GAP. projekt ten zasługuje na uwagę z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze to debiutancka  linia ubrań stworzona przez projektantkę z myślą o dzieciach. Po drugie kolekcja zachwyca stylem i kolorami, tak charakterystycznymi dla twórczości DvF, przełożonymi na wygodną i praktyczną modę dla najmłodszych.

Kolekcja, skierowana do dziewczynek, składa się przede wszystkim z wzorzystych sukienek, w tym kultowego modelu wypromowanego przez sama Dianę – sukienki kopertowej. Cała kolekcja swoim stylem nawiązuje do jednego z najmodniejszych trendów tego lata – Safari.

Kooperacja marki Gap z Diane Von Furstenberg to kolejny dowód na to, że modę kochają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli. Moda to już nie tylko strój a styl bycia!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI