Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe - H&M
Materiały prasowe - H&M

H&M wspiera WaterAid

Stroje plażowe w odcieniach błękitu wspierają tego lata działalność WaterAid. Od 26 maja w sklepach H&M dostępna jest wyjątkowa kolekcja.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Czysta woda jest niezbędna do życia, ale nie wszyscy mają do niej dostęp. I właśnie dlatego, już od dziewięciu lat H&M współpracuje z WaterAid, aby zapewnić czystą wodę i odpowiednie warunki sanitarne w niektórych z najbiedniejszych krajów na świecie, gdzie produkowana jest część odzieży H&M.

W tym roku kolekcja WaterAid to stroje plażowe dla całej rodziny. Towarzyszą im lekkie, letnie ubrania i niezbędne akcesoria plażowe – wszystko utrzymane w błękitnej tonacji, w kolorze wody. Kolekcja, dostępna od 26 maja w 150 sklepach na świecie, składa się z kombinezonów i portfelowych sukienek oraz bikini i kapeluszy dla pań, koszul, szortów i espadryli dla panów, a także uroczych mini-wersji tych projektów dla dzieci.

– Każdy zakup dowolnego artykułu z tej kolekcji pomaga WaterAid ocalić życie ludzi i wyrwać ich z biedy. Dzięki współpracy z H&M, od 2002 r. udało nam się zebrać 1,7 miliona funtów szterlingów na ten cel – mówi Caroline Whatley z WaterAid.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI