Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

HI-END – odzież wyjątkowo skonstruowana

redakcja
24 sierpnia 2011 in Moda i uroda by redakcja
To stosunkowo nowa polska marka - pierwsza kolekcja zadebiutowała w grudniu 2010. Autorką projektów, pomysłodawczynią i realizatorką całego przedsięwzięcia jest jedna super dziewczyna- Monika Zygmunt.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Obecnie dostępne są dwie kolekcje ubrań „Loose-end” i „Opposing Void”. Motywem przewodnim tej drugiej jest świadomość-jako ciało, forma i myśl. To ubrania i biżuteria, które dają do myślenia, i które są bardzo inspirujące.

Więcej zdjęć w galerii

Projektantka, jak sama twierdzi, chciała stworzyć markę, która zbudowałaby przestrzeń dla indywidualnej cielesnej ekspresji. To, moim zdaniem, się udało. W kolekcji HI -END znajdziemy intrygujące projekty: topotuniki, swetrotuniki, szalikotuby, motylonarzutka, sukienki (wśród nich sukienkonietoperz), spódniczki i biżuterię. Wzory mają oversize’owe kroje, warstwy, trójkątne i koliste wycięcia. Wszystko w nowoczesnym, miejskim stylu, utrzymane w ascetycznej szaro-biało-czarnej kolorystyce (mojej ulubionej).

Poza samymi projektami na uwagę, moim zdaniem, zasługuje nazwa marki. HI – END to termin zaczerpnięty z przemysłu muzycznego, jest związany z realizacją dźwięku, oznacza jakość przewyższającą hi-fi (czyli tę uznawana przez lata za najbardziej miarodajną dla brzmienia utożsamianego z przestrzenią, odpowiednia głośnością, pasmem itp.).

HI – END  na pewno wznosi się wysoko w moim rankingu ulubionych polskich marek.

www.hienddesign.com
Butik W18 ul. Wilcza 18/1 Warszawa
Butik Encepence ul Nowy Świat 60 (wejście od Ordynackiej) Warszawa


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI