Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

high Groove – zabawa tkaniną

Łatka Fashion, high Groove, ss 2012
Łatka Fashion, high Groove, ss 2012
5 kwietnia 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Agnieszka Łatka to niezwykle zdolna projektantka. To, co ją wyróżnia, to niezwykła plastyczność, jaką w jej rekach zyskuje tkanina.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Wiosenno-letnia kolekcja Łatka Fashion to połączenie misternej draperii tkanin, warstw przenikających się muślinów oraz orientalnej formy szarawarów i kimona.

Użyte tkaniny to muśliny i szyfony jedwabne, połączone z jedwabnymi krepami i tkaninami lnianymi oraz dzianiną wiskozową. Całość utrzymana w gamie barw złamanych: brudnych różów, ceglastych czerwieni, błękitów pruskich. Przezroczyste muśliny przenikają się, tworząc różnej długości warstwy. Niemalże każdy model wiązany dookoła talii, na plechach, karku.

Łatka Fashion, high Groove, ss 2012 / więcej zdjęć w galerii

Kolekcja high Groove to niezwykle kobiece, oryginalne w formie ubiory, w sposób zmysłowy  spowijające sylwetkę. Oprócz niezwykle stylowych spodni z obniżonym stanem, w kolekcji znalazły miejsce inspirujące bluzki kopertowe, niezwykle seksowne sukienki mini i zmysłowe suknie maxi. Łatka Fashion tworzy kolekcje dla kobiet świadomych siebie, swojej wiedzy i potrzeb.

Kolekcja dostępna jest  na www.saltandpepper.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI