Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Hipnotyzująca kolekcja Aleksandry Markowskiej

www.aleksandramarkowska.pl / foto: Aparatki -M. Ostrowska & D.Wróblewska
www.aleksandramarkowska.pl / foto: Aparatki -M. Ostrowska & D.Wróblewska
16 kwietnia 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
To, co moim zdaniem jest najbardziej pociągające w modzie, to czysta forma, wyrażona za pomocą pięknych barw oraz szlachetnych tkanin. Te cechy to również najmniej, co można powiedzieć o kolekcji "Balance" Aleksandry Markowskiej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Aleksandra Markowska to młoda i niezwykle zdolna projektantka, która kreuje swoja ścieżkę w świecie mody już od kilku lat. Od dwóch sezonów tworzy niezwykle kobiece i bardzo spójne kolekcje, pozwalające projektantce dać popis swojej szczególnej wrażliwości na fakturę i teksturę tkaniny.

foto: Aparatki / M. Ostrowska & D.Wróblewska, więcej zdjęć w galerii

„Balance” utrzymana w odcieniach szarości i srebra jest niezwykle elegancka i wysublimowana, a zarazem seksowna i drapieżna. Lejące tkaniny pozwalają nie tylko zbudować ciekawe konstrukcje, które dzięki zastosowanym drapowaniom mogą budzić skojarzenia z greckimi togami, lecz również uzyskać styl trochę magiczny, bajkowy, nierealny. Fałdy tkaniny w zestawieniu z chłodną błyszcząca szarością umożliwiają zachowanie tego, co dla mnie jest w modzie najważniejsze – czystej, niezaburzonej formy. Głębokie dekolty i mocno podkreślające sylwetkę kroje – to z kolei hołd la wspaniałej kobiecości w stylu lat 30. XX wieku.

I to, co moim zdaniem sprawi, iż cała kolekcja ma ogromną wartość, czyli jej spójność.Wszystkie projekty ze sobą współgrają, tworząc jedną historię opowiadającą o harmonii, zmysłowości i bezpretensjonalnej kobiecości.

www.aleksandramarkowska.pl

www.aparatki.pl


 

 

 

 

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI