Hit: Kremy CC

Po modzie na kremy BB (beauty balm), które łączą w sobie zalety kremu pielęgnacyjnego
i podkładu, pora na kolejną rewolucję. W Wielkiej Brytanii właśnie trafiły do sprzedaży pierwsze kremy CC marki NIP+FAB. Póki co są dostępne wyłącznie na stronie internetowej marki i w sieci drogerii Boots. Ich cena to 15 funtów (ok. 73 zł).

Skrót CC pochodzi od angielskiego zwrotu „complexion corrector cream”, który można przetłumaczyć jako krem korygujący niedoskonałości cery. Od popularnych BB różni się lepszą trwałością i pokryciem, którego nie powstydziłyby się najlepsze podkłady. Jednocześnie pielęgnuje skórę, zapewniając jej kompleksowe nawilżenie
i chroniąc przed działaniem promieni UV dzięki filtrowi przeciwsłonecznemu SPF 30. Zawiera też kwas hialuronowy, który doskonale nawadnia skórę przez cały dzień.

reklama

W efekcie, po użyciu kremu CC twarz jest promienna, świeża i gładka. Do wyboru są tylko dwa odcienie: jaśniejszy i ciemniejszy, które dopasowują się do naturalnego kolorytu cery, co również znacznie ułatwia wybór odpowiedniego kosmetyku. Niestety, nie wiadomo, kiedy (i czy) kosmetyki NIP+FAB trafią na polski rynek. Można za to kupić je w sklepie internetowym marki: http://www.nipandfab.com. Przesyłka do Polski kosztuje ok. 15 funtów.