Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe
Materiały prasowe
14 lipca 2011 in Moda i uroda by redakcja.

Hydrance Optimale Avène – dermokosmetyki, które zapewnieją długotrwałe nawilżenie skóry

Gama Hydrance Optimale to Kremy nawilżające do skóry wrażliwej normalnej lub mieszanej oraz suchej lub bardzo suchej. Obie wersje dostępne także z filtrem UV SPF 20.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Kremy przywracają i utrzymują nawilżenie górnych warstw naskórka skóry wrażliwej, dzięki synergicznemu działaniu składników aktywnych: Lipo-mucine-like® i Meiboserine-like. Jednocześnie chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Gama Hydrance Optimale to :

  • Hydrance OPTIMALE  Légère Légère krem o lekkiej konsystencji przywraca i utrzymuje nawilżenie górnych warstw naskórka skóry wrażliwej normalnej lub mieszane.
  • Hydrance OPTIMALE  Riche Krem nawilżający do skóry wrażliwej suchej lub bardzo suchej o bogatej konsystencji przywraca i utrzymuje nawilżenie górnych warstw naskórka skóry wrażliwej suchej lub bardzo suchej. Jednocześnie chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, które przyspieszają proces starzenia się skóry min. promieniowaniem słonecznym, wolnymi rodnikami.

Oba dermokosmetyki dostępne są także w wersji z filtrem UV SPF 20.

Więcej informacji o kremach znajdziecie tutaj!


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI