Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

foto: 123RF.com
31 sierpnia 2011 in Moda i uroda by redakcja

I – lipo – sposób na szczupłe ciało

Zgrabne, szczupłe ciało to marzenie każdej z nas. Ćwiczenia i zdrowa dieta, to podstawa w walce o płaski brzuch, szczupłe uda czy zgrabną pupę. Jednak często jest tak, że za swoje ciało „bierzemy” się dopiero wtedy, gdy tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 30 % masy naszego ciała. Wyrzeźbienie takiej sylwetki, jest trudne i czasochłonne.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Za sprawą ITP Esthetique na rynku Polskim pojawiło się rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej czy  medycyny estetycznej.

I-lipo to innowacyjna technologia lasera diodowego, wykorzystywana przy zabiegach modelujących sylwetkę, jak również  redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zabieg jest wykonywany na partiach ciała, które są szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej (ramionach, brzuchu, biodrach, pupie, udach, czy podbródku, a u mężczyzn również klatki piersiowej).

To, co szczególnie jest warte uwagi, to fakt iż zabieg jest  szybką, bezbolesną i nieinwazyjną metodę natychmiastowej redukcji tłuszczu zgromadzonego pod skórą.

Efekty są natychmiast widoczne i mierzalne (już po 1 zabiegu widać zmiany w obwodzie uda czy bioder), a zabieg trwa zaledwie 20 minut. W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, seria 6 – 8 zabiegów może przynieść bardzo wyraźną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej, modelując wybrane obszary ciała.


 


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI