Idealny podkład dla suchej skóry

Sucha skóra wymaga nie tylko odpowiednio dopasowanej pielgnacji, ale też dostosowanych dla niej kosmetyków do makijażu. Jak jednocześnie nawilżyć ją i zapobiec nieestetycznemu błyszczeniu, dodatkowo jej nie podrażniając?
Luminous Moisturizing Treatment FoundationTeraz to możliwe dzięki nowemu fluidowi Luminous Moisturizing Treatment Foundation, który nadaje skórze blasku i sprawia, że natychmiast wygląda ona zdrowo i promiennie. To zasługa wykorzystania technologii odbijania światła. Ponadto, dzięki zwartości gliceryny, masła z nasion muru muru, ekstraktu z ostu mlecznego i hialuronianu sodu przywraca i utrzymuje właściwy poziom wilgoci w skórze, a także w miarę stosowania sprawia, że staje się ona gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta.Ponadto, lekka konsystencja sprawia, że Luminous Moisturizing Treatment Foundation idealnie przylega do skóry, nie dając sztucznego efektu „tapety”, a jednocześnie dba o to, by była świeża, nawilżona i nie ulegała przesuszeniu. Twarzą podkładu jest słynąca z nieskazitelnej cery aktorka Katie Holmes.

reklama

Fluid jest dostępny w 13 różnych odcieniach dla każdego odcienia cery. Jego cena wynosi 203 zł. Będzie go moża kupić od września wyłącznie w perfumeriach Douglas.