Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

J’adore – arcydzieło Haute Parfumerie

J’adore - arcydzieło Haute Parfumerie /mat.pras. Dior
J’adore - arcydzieło Haute Parfumerie /mat.pras. Dior
16 września 2011 in Moda i uroda by redakcja
Suknia rodzi się na papierze, gdzie powstaje pierwszy projekt, który zmieni się w kreację couture. Także zapach opracowywany jest najpierw na piśmie – w tej formie odsłania swoje złożone oblicze. J’adore otwiera dziś nowy rozdział swojej historii: przedstawia Eau de toilette.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Nowa odsłona klasycznych perfum, w której lekkość łączy się nieoczekiwanie z wielką intensywnością jest jedna z ciekawszych propozycji zapachowych nadchodzącej jesieni.

J’adore Eau de toilette, stworzone zostały  na bazie kwiatowych płatków. Nowa woda toaletowa jest lekka, ale nie naiwna, delikatna, ale nie pozbawiona charakteru. Tak jak w Eau de parfum, także w tej kompozycji żaden kwiat nie dominuje nad pozostałymi, a wszystkie łączą się ze sobą w doskonałej harmonii.

Drogocenne esencje kwiatowe

Dla kompozycji Eau de Toilette J’adore, François Demachy, twórca zapachów Diora,                       wybrał nową, subtelną formę, inspirowaną atmosferą Granville. Ujął w zapachu ducha jego czasów, wykorzystując nuty najbardziej cenione przez Christiana Diora.

Wśród nut głowy dominują świeże cytrusy. Wyeksponowana została delikatna żółta mandarynka (idealna równowaga pomiędzy niedojrzałą i kwaskową zieloną, a czerwoną, bardzo dojrzałą o słodkim smaku), która sprawia, że kompozycja wibruje i nabiera blasku. W sercu zapachu powraca charakterystyczny bukiet J’adore, w którym odnajdujemy kwiatowe nuty, opracowane na bazie płatków. Róża damasceńska, ylang ylang, jaśmin sambac i kwiat tunezyjskiej pomarańczy tworzą subtelną wiązankę, która nie epatuje przepychem. Drzewna, lekko waniliowa podstawa zapachu pozwala na dłużej zachować piękny ślad Eau de toilette.

Eau de Toilette to zapach natychmiast rozpoznawalny – nowa kompozycja świetlistego J’adore pozostająca wciąż kwintesencją zmysłowej kobiecości.


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI