Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

ziaja_cala strona-nowa-a
20 listopada 2016 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska

Jaśminowy konkurs Ziaja

Od pierwszego dnia życia to rodzice dbają o zdrową pielęgnację naszej skóry. Z czasem zaczynamy podejmować samodzielne wybory i zmieniamy swoją pielęgnację w zależności od potrzeb i własnych preferencji. Bywa tak, że na określonym etapie to my wprowadzamy rodziców w aktualne trendy i wskazujemy nowe rozwiązania, również te pielęgnacyjne.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Pamiętajmy, że nasza skóra ma w sobie zdolność do regeneracji, a odpowiednio dobrana pielęgnacja to taka, która pomaga i aktywuje naturalne procesy odnowy. Jej potrzeby zmieniają się nie tylko z kolejnymi urodzinami, ale zależą również od pory roku, poziomu hormonów, miejsca i warunków pracy.

Zadanie konkursowe:

Napisz w 10 zdaniach jakich trików pielęgnacyjnych nauczyłaś/łeś się od swojej Mamy, a jakich ona nauczyła się od Ciebie? Na laureatów czeka 10 zestawów produktów Ziaja z serii jaśminowej, idealnych na świąteczny prezent dla Twoich rodziców.

Każdy Jaśminowy zestaw Ziaja obejmuje 7 produktów:

– krem przeciw zmarszczkom na dzień, 50 ml
– krem przeciw zmarszczkom na noc, 50 ml
– esencję przeciw zmarszczkom na twarz i szyję, na dzień i na noc, 30 ml
– krem przeciw zmarszczkom pod oczy i na powieki, 15 ml
– maska przeciwzmarszczkowa, 7 ml
– płyn micelarny, 200 ml
– krem do rąk przeciw zmarszczkom, 50 ml

Odpowiedź wyślij na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl do 24.11.2016, do godziny 23.59. Mail powinien być zatytułowany: Jaśminowy konkurs Ziaja .
jasmin-zestaw

Jaśminowa pielęgnacja skóry dojrzałej 50+ jest skutecznym sposobem opóźniania procesu starzenia skóry. Poprzez staranny dobór substancji czynnych produkty serii jaśminowej wykazują wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową przeciw objawom starzenia hormonalnego, fizjologicznego i środowiskowego.

Ekskluzywne preparaty serii jaśminowej są odpowiedzią na naturalne potrzeby każdego rodzaju skóry dojrzałej. Wspomagają kompensację kolagenu, fizjolipidów i kwasu hialuronowego. Wykazują wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową, potwierdzoną badaniami in vivo. Wygładzają i odbudowują skórę. Redukują zmarszczki oraz szorstkość skóry. Chronią skórę przed fotostarzeniem.

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 10.11.2016 – 24.11.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Jaśminowy konkurs Ziaja” w tytule maila

logaziaja-02


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

tytulowa_braun-1

Praktyczny prezent pod choinkę? List do Świętego Mikołaja

Drogi Święty Mikołaju! Nie wiem, czy nie uznasz tego za niegrzeczne zachowanie, ale piszę do Ciebie z zuchwałym apelem – nie lansuj się nadmiernie przy ...
km_tyt

Prezent dla kobiety. Przewodnik po świecie zmysłów.

Zastanawiasz się, co kupić w prezencie mamie, żonie, siostrze, córce, przyjaciółce? Sięgnij po uniwersalny i prosty klucz, którym będziesz kierować się przy wyborze – zmysły. ...
grafika-tytulowa

Prezent dla osoby, o której niewiele wiesz

Jaki prezent wybrać dla osoby, którą tak naprawdę słabo znasz? Nie wiesz, czym się interesuje, o czym marzy i co lubi. W takim wypadku bezpiecznym ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI