Jaśminowy konkurs Ziaja

Od pierwszego dnia życia to rodzice dbają o zdrową pielęgnację naszej skóry. Z czasem zaczynamy podejmować samodzielne wybory i zmieniamy swoją pielęgnację w zależności od potrzeb i własnych preferencji. Bywa tak, że na określonym etapie to my wprowadzamy rodziców w aktualne trendy i wskazujemy nowe rozwiązania, również te pielęgnacyjne.
Po długich i intensywnych obradach udało nam się wyłonić 10 laureatów jaśminowego konkursu, zorganizowanego wspólnie z marką Ziaja. Tym razem nagrody powędrują do:

agjawa, paulina.szeluga, iwonkaleks, marti_mart, dominika05752, brendi00, natalia.bobek1997, marzenacom, a.walc oraz bartosz176.

Serdecznie gratulujemy!

Pamiętajmy, że nasza skóra ma w sobie zdolność do regeneracji, a odpowiednio dobrana pielęgnacja to taka, która pomaga i aktywuje naturalne procesy odnowy. Jej potrzeby zmieniają się nie tylko z kolejnymi urodzinami, ale zależą również od pory roku, poziomu hormonów, miejsca i warunków pracy.

Zadanie konkursowe:

Napisz w 10 zdaniach jakich trików pielęgnacyjnych nauczyłaś/łeś się od swojej Mamy, a jakich ona nauczyła się od Ciebie? Na laureatów czeka 10 zestawów produktów Ziaja z serii jaśminowej, idealnych na świąteczny prezent dla Twoich rodziców.

Każdy Jaśminowy zestaw Ziaja obejmuje 7 produktów:

– krem przeciw zmarszczkom na dzień, 50 ml
– krem przeciw zmarszczkom na noc, 50 ml
– esencję przeciw zmarszczkom na twarz i szyję, na dzień i na noc, 30 ml
– krem przeciw zmarszczkom pod oczy i na powieki, 15 ml
– maska przeciwzmarszczkowa, 7 ml
– płyn micelarny, 200 ml
– krem do rąk przeciw zmarszczkom, 50 ml

Odpowiedź wyślij na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl do 24.11.2016, do godziny 23.59. Mail powinien być zatytułowany: Jaśminowy konkurs Ziaja .
jasmin-zestaw

Jaśminowa pielęgnacja skóry dojrzałej 50+ jest skutecznym sposobem opóźniania procesu starzenia skóry. Poprzez staranny dobór substancji czynnych produkty serii jaśminowej wykazują wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową przeciw objawom starzenia hormonalnego, fizjologicznego i środowiskowego.

Ekskluzywne preparaty serii jaśminowej są odpowiedzią na naturalne potrzeby każdego rodzaju skóry dojrzałej. Wspomagają kompensację kolagenu, fizjolipidów i kwasu hialuronowego. Wykazują wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową, potwierdzoną badaniami in vivo. Wygładzają i odbudowują skórę. Redukują zmarszczki oraz szorstkość skóry. Chronią skórę przed fotostarzeniem.

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 10.11.2016 – 24.11.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Jaśminowy konkurs Ziaja” w tytule maila

logaziaja-02

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link