Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami Marc O’Polo

redakcja
fw13_main_coll_couple_fashion_sp_4c_gold_article_gallery_portrait
1 sierpnia 2013 in Moda i uroda by redakcja
PODĄŻAJĄC ZA SWOJĄ NATURĄ – słowa te są precyzyjnym ucieleśnieniem idei, która towarzyszyła 46 lat temu założycielom Marc O'Polo tworzącym pierwszą własną kolekcję. Zaprojektowali wtedy ubrania dla osób pewnych siebie, stylowych o wyjątkowym wyczuciu mody, ale niepodążających za każdym najnowszym trendem. Taka filozofia utrzymała się do dziś, a nowoczesny casual to najbardziej trafne określenie marki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W sezonie jesień/zima 2013 Marc O’Polo po raz pierwszy w historii wybrało ambasadorów marki. Nie było to proste zadanie – „Szukaliśmy kogoś będącego w zgodzie z samym sobą i konsekwentnego w swoich wyborach, kogoś kto rzeczywiście podąża za swoja naturą” – wyjaśniają przedstawiciele marki.

Laureat Oscara, Jeff Bridges okazał się idealny do reprezentowania męskiej linii najnowszej kolekcji Marc O Polo. Obok długoletniej pełnej sukcesów kariery aktorskiej prawdziwą pasją Jeffa są jeszcze muzyka i fotografia. Obecnie przemierza USA, koncertując ze swoim zespołem i czując się jak nastolatek spełniający własne marzenia. Poza tym, że Jeff angażuje się w kwestie ochrony środowiska i sprawy społeczne, jeszcze tej jesieni rozpocznie przygotowania do kolejnej roli filmowej. W jaki sposób udaje mu się wciąż stąpać twardo po ziemi pomimo tak wielu zajęć? Podąża za swoja naturą!

Aktorka i modelka Amber Valletta okazała się idealna do reprezentowania damskiej linii  najnowszej kolekcji. W wieku zaledwie 21 lat była już ikoną mody, trafiając na okładki najlepszych magazynów, jak amerykański Vogue, Harper’s Bazaar i Elle. Od tego czasu, Amber Valletta zrobiła także karierę aktorską u boku takich sław, jak Harrison Ford,  Michelle Pfeiffer, Will Smith czy Gerard Butler. Pomimo  wielu sukcesów nigdy nie zapomniała o swoim rodzinnym mieście Tulsa. Obecnie bardzo często je odwiedza i prowadzi w nim imprezy charytatywne. Jak udaje się jej pozostać sobą? Jak godzi własną karierę i obowiązki macierzyństwa? Podąża za swoja naturą!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI