Kamila Szczawińska i jej córka Kalina w zimowej kampanii HUSH Warsaw

HUSH Warsaw już po raz siódmy wybierze to, co najciekawsze od autorskich marek. Tym razem w modnych propozycjach będą mogli przebierać nie tylko dorośli, ale również dzieciaki. To dlatego twarzą zimowej kampanii została modelka Kamila Szczawińska i jej córeczka Kalina.
W kampanii promocyjnej zobaczymy cenioną polską modelkę i mamę – Kamilę Szczawińską, która na plakatach pozuje z córką Kaliną. „Udział w sesji promującej targi HUSH Warsaw to dla mnie duża radość. Z przyjemnością angażuję się w projekty, które odzwierciedlają to, co cenię prywatnie. Zarówno ja, jak i moje dzieci, nosimy ubrania od polskich marek. Dzięki temu wiem co kupuję , wspieram młode biznesy, a tym samym polską gospodarkę” – mówi Kamila Szczawińska.

5 i 6 grudnia na stadionie ‘PGE Narodowy’ będzie ponownie świętem mody, na którym każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. ‘Winter Stories’, bo taki tytuł nosi zimowa edycja, zaprezentuje najbardziej różnorodną jak dotąd ofertę autorskich projektów.

„Naszym celem było skojarzenie tej edycji z grudniową atmosferą. Święta, Mikołajki, wspólne kupowanie prezentów dla małych i dużych, a pomiędzy tym HUSH, jako recepta na najlepsze prezenty i miejsce do spotkania ze znajomymi” – zgodnie podkreślają organizatorki Ania Pięta i Magda Korcz.

HUSH Warsaw to ponad 100 lokalnych projektantów i marek, którzy specjalnie na te okazję zaprezentują swoje jesienno- zimowe kolekcje. Nie zabraknie zarówno tych znanych
i cenionych jak i odważnych debiutantów. Na gości targów czekać będą nowe specjalne tematyczne strefy, które umilą czas pomiędzy zakupami.