Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Lacoste-Spring-Summer-2013-Womens-Campaign-2
1 marca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Kampania Lacoste na wiosnę-lato 2013

Lacoste to jedna z moich ulubionych brandów. łaczy w sobie bezpretensjonalny sportowy szyk z casualem, tworzac styl idealny zarówno do pracy jak i na wyjście z przyjaciółmi.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Lacoste to matka, która uwielbiają za pewnie nie tylko wielbiciele tenisa i koszulek polo ale także wszystkich tych, którzy w modzie poszukują prostoty, najwyższej jakości i kochają casual.

Moda codzienna, sprawia nam często więcej zagwozdek niż strój biznesowy czy wieczorowy.  Casual ma, niczym prawdziwy labirynt wiele meandrów, które nas potrafią zwieść. Jeśli jednak prostota, sportowy „pazur i wyrazisty styl z aligatorem w logo, przypada wam do gust, to jesteście na dobrej ścieżce do Casualowego perfekcjonizmu.

W tym celu niezwykle inspirująca i energetyzująca jest wiosenno-letnia kampania marki Lacoste. Królują w niej kolorowe printy, nasycona czerwień i czysta biel, która stała się tłem idealnym dla gęsto posianych wzorów inspirowanych modą przełomu lat 70 i 80.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI