Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Kampania nie do ukrycia: Ray-Ban Envision

redakcja
RB_Streaker_30x40.indd
29 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja
Ray - Ban Envision uosabia ducha hasła Never Hide: pragnienie, żeby w każdej sytuacji pozostać sobą i swobodnie wyrażać swoje opinie i osobowość. Od początków Ray-Bana w 1937 roku aż do dzisiaj marka podkreśla wartości, takie jak legendarny styl oraz jakość i funkcjonalność.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Ray-Ban Envision wyróżnia wszystkich tych ludzi, którzy mają jasno określony cel. Indywidualistów, marzycieli, ludzi, którzy podążają za swoimi marzeniami, są innowatorami i pionierami w swoich dziedzinach, naprawdę zmieniają świat poprzez swoje działania i mają wyraźne określony cel do którego dążą.

Zdjęcia do kampanii po raz drugi robił Mark Seliger, stylizacją zajęła się natomiast laureatka trzech Oskarów za kostiumy, Colleen Atwood. Sesja zdjęciowa odbywała się w kilku różnych lokalizacjach w Kalifornii w listopadzie 2012 roku i przedstawia sześciu różnych ludzi, którzy zostają uchwyceni w niezwykłych momentach, w których próbują dogonić swoje marzenia. To właśnie ci indywidualiści, którzy kierowani pasją, odnajdują sens w realizacji swoich marzeń.

“To było wspaniałe doświadczenie móc pracować z Ray-Banem raz jeszcze. Ta propozycja była jak prezent pełen świetnych pomysłów, rockowej energii i trzęsień ziemi – dzięki temu wszystkiego możliwe jest stworzenie wielkiej kampanii. I oczywiście dzięki samemu bogactwu marki Ray-Ban.” – mówi Mark Seliger.

“Dla mnie wyjątkowe było współtworzenie takiej realistycznej, niemal dokumentalnej sesji z kreatywną ekipą prosto z Paryża na czele z Markiem Seligerem. To było jak minifilm!”- tak podsumowała całą sesję stylistka Colleen Atwood.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI