Kaszmir, czyli 100% luksusu od GYALMO. Trend na dobrej jakości tkaniny dopiero się zaczyna

Marka GYALMO to miłośnicy kobiecego piękna, dla których największą pasją i honorem jest ozdabiać kobiety na co dzień. Według filozofii marki, ozdoby te, powinny podkreślać w kobiecie to co królewskie przy zachowaniu wysmakowanej prostoty. Jednym z oferowanych materiałów bestsellerowych już szali GYALMO jest 100% kaszmir. Najwyższej na świecie jakości materiał, który wpisuje się we wznoszący się w Polsce trend, noszenia rzeczy lepszej jakości, od tych, które proponowane są przez popularne sieci odzieżowe.


Marka GYALMO to miłośnicy kobiecego piękna, dla których największą pasją i honorem jest ozdabiać kobiety na co dzień. Według filozofii marki, ozdoby te, powinny podkreślać w kobiecie to co królewskie przy zachowaniu wysmakowanej prostoty. Jednym z oferowanych materiałów bestsellerowych już szali GYALMO jest 100% kaszmir. Najwyższej na świecie jakości materiał, który wpisuje się we wznoszący się w Polsce trend, noszenia rzeczy lepszej jakości, od tych, które proponowane są w  sieciówkach.

Ręcznie robione szale himalajskie z limitowanej kolekcji GYALMO CASHMERE, wykonane są z jednego z  najdelikatniejszych z materiałów, czyli mięciutkiego ekskluzywnego 100% kaszmiru. Z pewnością można określić  je jako jedne z najmilszych dla naszej skóry, w zawsze limitowanym wydaniu, gdyż każdy z wzorów dostępny jest w zaledwie kilku niepowtarzalnych sztukach.

Szale kaszmirowe to lekkość i elegancja. Mamy tutaj do czynienia z najwyższej jakości tkaniną. Z jednej strony genialnie aksamitny kaszmir, jako luksusowy materiał, w wyjątkowych wzorach, które stanowią swego rodzaju arcydzieła, z drugiej zaś strony najlepsza izolacja cieplna na świecie, która ogrzeje kiedy robi się zimno, ale również odizoluje od ciepła, kiedy pogoda staje się naprawdę upalna.

Jakie konkretnie właściwości posiada ten tak znany ze swojej jakości materiał noszący nazwę indyjskiego regionu słynącego z jego produkcji? Szale himalajskie z kolekcji GYALMO CASHMERE są w 100% produkowane z najwyższej jakości kaszmiru, dzięki czemu stają się niesamowicie przyjemne w dotyku i, co najważniejsze, nie wywołują reakcji alergicznej. Dzięki unikatowemu splotowi użytemu w produkcji otrzymujemy szal o satynowym połysku – oryginalny jest nie tylko jego kolor, ale również tkanie, które tworzy wyjątkowy dwustronny wzór na tkaninie. Kaszmir charakteryzuje się niesamowitą plastycznością, co daje tysiące możliwości udrapowania szala. Produkty GYALMO gwarantują zatem utrzymanie ciepła zarówno w chłodne letnie wieczory, jak i w mroźne zimowe poranki, równocześnie stanowiąc piękne i oryginalne wzbogacenie naszej stylizacji. Szale GYALMO CASHMERE są jednocześnie stylowe i praktyczne – zupełnie jak współczesne kobiety.

Każdy z szali zapakowany jest w pięknie wykonane ozdobne pudełko więc również idealnie nadaje się na wysmakowany prezent. Już teraz dla czytelników Zwierciadła marka GYALMO przygotowała w prezencie kod rabatowy: 15% na całą kolekcję kaszmirową na hasło: Gyalmo&Zwierciadlo_KaszmirowyPrezent.

gyalmo.com