Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Kate & Kate – magiczny świat biżuterii

logo_kate_podstrona
16 września 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
Butiki Kate&Kate to prawdziwie magiczny świat. Kiedy tam wchodzę chciałabym mieć wszystko (ale potem się jednak muszę opamiętać).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Można znaleźć tam niepowtarzalne pierścionki, oryginalne bransoletki w każdym stylu (od rock’and’rollowych aż po romantyczne) ogromny wybór biżuterii etnicznej (wspaniale kolczyki Inków), barokowe naszyjniki oraz wiele, wiele więcej.

Przekraczająca próg butiku można poczuć się  jak w najprawdziwszej bajce. W Kate & Kate każdy odkrywa w sobie „sroczkę” wyszukującą błyskotki.

Wyjątkowa broszka w kolorach fuksji / Kate&Kate

Możemy tam zapolować na projekty znanych na całym świece designerów. Dla polskiej marki projektują m.in.: Erickson i Beamon (ich bizuterię nosi Sarah Jessica Parker czy Michelle Obama), Dori Csengeri (projektantka haftowanych kryształami i jedwabnymi nićmi kolczyków) czy Marek Wójcicki (swoimi kolekcjami podbija Paryż).  Do każdego zakupu jest dołączony certyfikat, który potwierdza wysoką jakość ozdoby i stanowi gwarancję. To co  szczególnie zwraca uwagę, to fakt iż wszystkie dostępne ozdoby są wykonane ręcznie.

Kate & Kate  ma  również zachęcać do eksperymentowania z biżuterią i do zabawy swoim wizerunkiem. Odbywają się tu warsztaty pt. „Moda przemija, styl pozostaje” , podczas, których poruszany jest tez temat dodatków w stylizacji.

W butiku spędzimy miło czas i z przyjemnością tam wrócimy, także ze względu na przepięknie zaprojektowane wnętrza przez Magdę Gackowską (Warszawa, Sopot, Katowice) i Magdę Brejdygant (Kraków).

Ostrzegam: trudno wyjść bez zakupu!

www.kateandkate.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI