Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Bobbi Brown, materiały prasowe
Bobbi Brown, materiały prasowe
12 września 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska

Katie Holmes twarzą Bobbi Brown

Bobbi Brown, znana na całym świecie marka niezawodnych kosmetyków do makijażu od tej chwili będzie nam się kojarzyć z Ketie Holmes. Aktorka właśnie została „twarzą" marki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

– Katie Holmes jest uosobieniem współczesnej ‘kobiety Bobbi’… Myślę o niej jako o współczesnej Ali McGraw, którą zawsze podziwiałam –  mówi Bobbi Brown. – Katie jest klasyczną, naturalną pięknością, przedsiębiorczynią i matką. Kiedy ją poznałam, pomyślałam, że idealnie pasuje do mojej marki i od razu poczułam z nią więź, ponieważ mamy ze sobą wiele wspólnego.

Pierwsza kampanie reklamowa z Katie w roli głównej została zaplanowana na wiosnę 2013. Tym czasem pozostaje nam czekać na niezwykłe makijaże i nowe odsłony kolorystyczne inspirowane piękną aktorką. W wykonaniu marki Bobbi Brown zapewne będzie to zachwycające!

Oto krótki wywiad z Bobbi Brown dotyczący współpracy z Katie Holmes:

Dlaczego zdecydowałaś się na to, aby dziś firmę Bobbi Brown Cosmetics reprezentowała sławna twarz?

Patrzę na to trochę inaczej. Nigdy nie szukałam sławnej twarzy, zatrudniłam kobietę, która, tak się składa, jest sławna. Poznałam Katie przez naszą wspólną przyjaciółkę i natychmiast między nami zaiskrzyło. Obie pochodzimy z Środkowego Zachodu, jesteśmy przedsiębiorczyniami i matkami, które prowadzą wielowymiarowe życie. Miło było odkryć, że tak wiele nas łączy. Zaczęłyśmy rozmawiać o tym, w jaki sposób mogłybyśmy pracować razem przy jej zbliżającym się pokazie, i wtedy przyszło mi do głowy, że byłaby idealną osobą do reprezentowania mojej marki. Katie przypomina mi współczesną Ali McGraw, którą podziwiałam, dorastając. Jest klasyczną pięknością z błyskiem w oku i uśmiechem, który rozjaśnia pokój. Jest piękna, nawet nie próbując nią być.

Co sprawia, że Katie Holmes dobrze pasuje do Bobbi Brown Cosmetics?

Jedną z moich ulubionych ikon piękna wszechczasów jest Ali McGraw, która jest piękna, nie próbując nią być. Kiedy poznałam Katie Holmes od razu wydała mi się podobna do Ali – to naturalne piękno, z którym się utożsamiam. Uosabia współczesną kobietę Bobbi Brown Cosmetics: pewną siebie, mocno stąpającą po ziemi, pozytywnie myślącą, o pięknej osobowości i piękną na zewnątrz. Podoba mi się to, że Katie Holmes jest prawdziwą kobietą – która jest aktywna zawodowo, wspiera swoją społeczności poprzez jej fundację „Dizzy Feet” i jest kochającą matką.

Jak według ciebie będą rozwijać się relacje z Katie Holmes w ciągu następnego roku?

Nie mogę się doczekać wspólnej pracy w przyszłym tygodniu nad stworzeniem makijaży na jej pokaz mody wiosna 2013 dla linii „Holmes &Yang”, stworzonej przez nią i przez stylistkę Jeanne Yang. Jestem fanką tej marki ze względu na jej proste, czyste linie, które podkreślają kobiece kształty. Następnie będziemy przygotowywać zdjęcia reklamowe do wiosennej kampanii marki z Katie Holmes w Nowym Jorku


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI