Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

1-kompozycja
13 sierpnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Kilka słów o kamizelkach

Kamizelki od kilku sezonów nie opuszczają świata mody. Szczególnie w czasie mniej lubionym przez fashionistów, czyli od jesieni aż po wiosnę. Tu mowa o futrzastych kamizelkach, czy jak kto woli "baranach".

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Na początku zaznaczę: futrzana kamizelka, wcale nie musi oznaczać cierpienia zwierząt i pazerności ludzi. Ja jestem ogromną fanka futra „man made”, czyli wykonanego z tkanin wyprodukowanych przez człowieka. Co istotne, futra te mogą być efektem recyklingu tkanin, więc można je nosić z naprawdę czystym sumieniem.

Futrzane kamizelki to trend, który już niebawem wraz z chłodniejszymi dniami wróci do mody. I choć szczerze nie lubię ubierania się na cebulkę, to też bezrękawniki sprawiają, że jesień wydaje mi się mniej straszna.  Po pierwsze, dlatego że pozwalają na indywidualność bez ponoszenia uszczerbków na zdrowiu,  po drugie łączą w sobie ochronną wersję kurtki z niezwykle modnym elementem wielowarstwowości – przy czym każda z warstw powinna być widoczna i podkreślona. Wreszcie są najzwyczajniej na świecie modne.

Futrzaste kamizelki możemy nosić na wiele sposobów. Idealnie nadają się do stylizacji w rockowym, romantycznym a nawet  bardziej oficjalnym casualowym  klimacie. Tu podpowiadamy, z czym najlepiej kamizelki nosić.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI