Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

www.malgorzatadudek.com
www.malgorzatadudek.com
4 stycznia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Kobiecość i fantazja

Spektakularna forma, pomysł, kobiecość. To krótka charakterystyka projektów Małgorzaty Dudek.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Projektantka modą interesowała się od najmłodszych lat. Fascynowała ją Edyta Dobrowolska (też projektantka). Jej pasja stała się zawodem.

Dziś  jej sukienki trafiają do pism modowych z całego świata, min. Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Madame Figaro Paris, L’Officiel, Amica Italia, Bullett, Faces, 160Grams. Ubiera też wiele znanych osób, np.  Macy Grey, Rachel Bilson, Paz de la Huerta , Iza Miko, Joanna Krupa, Julia Kamińska, Monika Richardson, Katarzyna Żak, Ramona Rey, Aleksandra Kisio, Dorota Gardias-Skóra, Agnieszka Popielewicz, czy Aga Zaryan.

www.malgorzatadudek.com/ więcej zdjęć w galerii

Jej kwieciste projekty nie przejdą niezauważone. To naprawdę spektakularne kreacje dla odważnych kobiet. Są pomysłowe, czasem zabawne. Na pewno idealne na czerwony dywan czy wielkie wyjście (tu warto zaznaczyć, że projektantka tworzy także suknie ślubne).

Warto również podkreślić, że w tym roku na pokazach sezonu wiosna/lato 2012,  Małgorzata Dudek prezentowała swoją kolekcje na London Fashion Week. Jej projekty są oczywiście bardzo kobiece i niebanalne: falbany, frędzle, kwiaty, architektoniczna konstrukcja. Wszystko utrzymane w pastelowych kolorach i nieśmiertelnej czerni.

Trzymajmy kciuki za nasza polska projektantkę wielki świecie!
www.malgorzatadudek.com

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI