Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Kolekcja „Golden Hat Foundation” – makijaż z misją

lancome-golden-hat-holiday-2011-collection
21 listopada 2011 in Moda i uroda by redakcja
Marka Lancôme wspiera fundacje « Golden Hat Foundation » założoną przez Kate Winslet, która od czterech lat jest Ambasadorką marki. Z tej okazji powstała wyjątkowa kolekcja makijażu Lancôme we współpracy z aktorką.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Działania fundacji są ukierunkowane na uczenie dzieci autystycznych komunikacji ze światem zewnętrznym oraz na zapewnienie im nauki, szkolenia zawodowego, form aktywności i rekreacji dostosowanych do ich niepełnosprawności.

Pragnąc wesprzeć Kate Winslet w jej przedsięwzięciu, marka Lancôme opracowała wraz z nią kolekcję makijażu w limitowanej edycji, która będzie oferowana w sprzedaży pod koniec roku. Lancôme zobowiązuje się do przekazania kwoty co najmniej 150.000 euro na rzecz fundacji „Golden Hat Foundation”: uzyskanej ze sprzedaży kolekcji.

Długo zastanawiałam się nad tym przedsięwzięciem i natychmiastowa pomoc ze strony Lancôme była dla mnie wyrazem zaufania i wspaniałomyślności. Marka dała mi siłę wytrwania, ponieważ zdałam sobie sprawę, że teraz wszystkie drzwi będą stały dla mnie otworem… „, tłumaczy Kate Winslet.

Kolekcja „Golden Hat Foundation” tworzy reinterpretację legendarnej pomadki do ust L’Absolu Rouge, oferuje wybór lakierów do paznokci w unikalnych odcieniach i proponuje nowy puder kompaktowy. Wszystkie produkty są sygnowane logo fundacji oraz podpisem aktorki.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI