Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Kolekcja NEW YORK od W.KRUK

redakcja
12 sierpnia 2011 in Moda i uroda by redakcja
Biżuteria z diamentami, którą możesz nosić na co dzień, mieć zawsze ze sobą niezależnie od okazji, która wyrazi Ciebie i będzie wieczna, jak najcenniejszy spośród kamieni szlachetnych. Na szczęście…Na pomyślność…Na zawsze…To właśnie NEW YORK, nowa kolekcja biżuterii od W.Kruka.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Najnowszy trend w światowej modzie to diamenty, które nosimy na co dzień. W.KRUK jako prekursor nowych tendencji w biżuterii wprowadza kolekcję NEW YORK, na którą składają się cienkie bransoletki i naszyjniki z brylantami oraz brylantami połączonymi z szafirem lub rubinem. Każdy z kamieni szlachetnych symbolizuje wartości i cechy, którymi chcemy się kierować w życiu. Diament, czyli „Niepokonany”, uznawany jest za święty kamień, któremu patronuje słońce, najpotężniejsza i niezniszczalna siła. Stoi na straży wierności i nierozerwalności związku. Szafir, zwany również kamieniem niebiańskim, symbolizuje nieśmiertelność i czystość. Nazywany jest także kamieniem sprawiedliwości i prawdy. Rubin, oznaka odwagi i miłości, jest symbolem siły witalnej i walki. Jego kolor to barwa życia, młodości i trwałości uczuć.

Bransoletki i naszyjniki z kolekcji NEW YORK to biżuteria, która podkreśli indywidualizm kobiety oraz pasuje do każdego stroju. Założymy ją bowiem zarówno do dżinsów i koszulki na co dzień oraz do eleganckiej sukni na wieczór. Może również stanowić symboliczną ochronę przed działaniem osób z zewnątrz.

Diamenty przestają być nieosiągalne, dzisiaj są po prostu modne i noszone przy każdej okazji. W nowoczesnej formie bransoletek i naszyjników oczarowują swoim blaskiem i urokiem. W końcu są najlepszymi przyjaciółmi kobiety.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI