Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

KOLOR gosciem honorowym na Pitti Uomo 84 we Florencji

redakcja
KOLOR-designer-Junichi-Abe-545
13 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja
Pitti Uomo to jedne z najważniejszych targów w świecie mody. To tu można sprawdzić jakie będą trendy w modzie na nadchodzący sezon. Na Pitti Uomo spotkamy nie tylko wystawców i projektantów tkanin, nici, guzików czy sznurowadeł.. zobaczyć można także kolekcje najbardziej inspirujących projektantów nadchodzącego sezonu. W tym roku padło na KOLOR.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

KOLOR to marka japońskiego projektanta  Junichi Abe załozona w 2004 roku. W tym roku  podczas targów Pitti Uomo 84 pokaże on swoją męska kolekcje na 2014 rok.

Lapo Cianechi, dyrektor  ds. Kominikacji Pitti Immagine, określił styl Kolor jako niezwykle konsekwentny, dojrzały i ponadczasowy. Zaznaczył on także, że moda tworzona przez Junichi Abe to moda inteligentna, tworząca nowe płaszczyzny w męskich kolekcjach, trzymająca się z dala od obowiązującego mainstrimu.

KOLOR to połączenie czystej, jasnej i lekkiej formy  inspirowanej tradycją Dalekiego Wschodu z klasycznymi dla mody męskiej sylwetkami. I choć wydawałoby się, że to już było, powrót do klasyki wydaje się być dobrym antidotym do hiper nowoczesnych, zcybernetyzowanych fasonów, które przez pewien czas zdominowały świat mody męskiej.

Podczas Pitti Uomo 84, Junichi Abe pokaze wiosenno -letnia kolekcję KOLOR na 2014 rok.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI