Kolorowa kolekcja Antonio Lopez dla MAC

Antonio Lopez, jednym z najbardziej znanych ilustratorów wszechczasów, zainspirował markę MAC do stworzenia bajecznie kolorowej kolekcji kosmetyków do makijażu.
Antonio Lopez był jednym z najbardziej znanych ilustratorów, który współpracował z najlepszymi magazynami m.in. z Elle, Harper’s Bazaar, New York Timesem i Interview. Był też niezwykłym łowca talentów – to on odkrył takie gwiazdy jak Jessica Lange, Jerry Hall i Grace Jones. Choć rysownik nie żyje od 1987 roku, pamięć o nim wciąż trwa.

reklama

Wibrująca energia, radość życia i umiłowanie kolorów Lopeza zainspirowały markę MAC do stworzenia niezwykłej kolekcji kosmetyków do makijażu. Znalazły się w niej oryginalne palety do malowania powiek, ust i twarzy. Każda z nich odzwierciedla jedną z muz Antonio, tzw. „Antonio’s Girls ”. Dodatkowo, każde opakowanie zdobi rysunek artysty, dzięki czemu z pozoru zwykły kosmetyk staje się unikatowym dziełem sztuki.

Kolekcja limitowana będzie dostępna od września w salonach MAC w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach w Warszawie . Za palety sześciu cieni zapłacimy 197 zł, potrójna paleta do ust kosztuje 130 zł, róż – 185 zł, a paleta do twarzy – 200 zł