Konkurs Guess: Piękno i inteligencja zamknięta w smartwatchu

GUESS to pierwsza na świecie marka fashion, która postanowiła połączyć piękno zegarka z nowoczesnością i inteligencją. W wyniku tej kombinacji powstała linia smartwatchy o nazwie GUESS CONNECT. Teraz taki wyjątkowy zegarek możecie wygrać w naszym konkursie. Sprawdźcie!
Laureatką konkursu zorganizowanego przez markę Guess i portal Zwierciadlo.pl jest: zielona_dziewczyna.

Serdecznie gratulujemy!

home-section-1-1280-1xGUESS CONNECT w wersji dla kobiet to kombinacja czystej bieli bądź granatu z modnym, różowym złotem. Zegarek biały dodatkowo zdobią kryształy Swarovskiego. Modele męskie to kolory granatowy oraz brązowy również łączone z różowym złotem. Na pierwszy rzut oka nic nie wskazuje na to, że poza ciekawym, rzucającym się w oczy designem, zegarki kryją w sobie cały pokład funkcji na miarę wysokiej klasy smartwatcha. Aby się o tym przekonać wystarczy zajrzeć głębiej.

W kolekcji została wykorzystana technologia wielokrotnie nagradzanej firmy Martian, która słynie z produkcji smartwatchy. Zaczynamy od ściągnięcia aplikacji o nazwie GUESS CONNECT na telefon i połączenia go z zegarkiem przez Bluetooth 4.0. Za sprawą wbudowanego w zegarku mikrofonu i głośnika możemy wydawać polecenia głosowe. W ten sposób z poziomu GUESS CONNECT odbierzemy i wykonamy połączenie, czy też wyślemy SMS’a. Wibracje oraz zielone światełko na tarczy zegarka powiadomią nas o dzwoniącym telefonie, otrzymanym e-mailu oraz aktywnościach z portali społecznościowych.

Kolejne udogodnienie w szczególności „polajkują” osoby, którym zdarza się zapodziewać i gubić telefon. Za sprawą Bluetooth zegarek poinformuje nas, że znajdujemy się poza zasięgiem smartphona, a kliknięcie odpowiedniego przycisku uaktywni dźwięk w telefonie, dzięki czemu z łatwością go namierzymy.

Teraz ten niezwykle piękny i funkcjonalny smartwatch może być Wasz. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie zorganizowanym razem z marką Guess.

Jak wygrać

Zegarek może być najpiękniejszą biżuterią kobiety – podkreślającą jej styl oraz charakter. Który z najnowszych modeli zegarków marki GUESS najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość i dlaczego? Odpowiedz na pytanie i wygraj jeden wspaniały zegarek GUESS CONNECT!

Co trzeba zrobić?

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 15.02.2016 – 29.02.2016
3.3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Konkurs Guess: Piękno i inteligencja zamknięta w smartwatchu” w tytule maila.