Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

L1
27 października 2015 in Artykuły Sponsorowane, Moda i uroda by redakcja

Konkurs Lancôme: wygraj warsztaty rozwoju! – rozstrzygnięty

Czy o szczęściu można mówić językiem zapachów? Oczywiście! Już nazwa zapachu La vie est belle określa ich charakter, podobnie jak kryształowy flakon odzwierciedlający uśmiech, przystrojony apaszką w najlepszym francuskim stylu.

W ciągu zaledwie trzech lat zapach La vie est belle podbił serca kobiet na całym świecie. Podobnie, jak różne są interpretacje szczęścia, powstały też różne wersje tego zapachu: L’Eau de Parfum ze szlachetnymi nutami irysa, L’Eau de Parfum Legère z otulającym białym piżmem, L’Absolu de Parfum urzekające akordami aldehydów, słoneczna Eau de Toilette z akcentami magnolii. Nowa w rodzinie jest kompozycja L’Eau de Parfum Intense, urzekająca żywiołowymi nutami tuberozy i orzecha laskowego. Mimo subtelnych różnic, wszystkie zapachy z gamy La vie est belle zbudowane są wokół tych samych nut kojarzących się z radością i komfortem: przypominających nam najlepsze chwile dzieciństwa akordów słodkiego karmelu, wysmakowanych pudrowych akcentów irysa oraz ciepłych, spowijających ciało aromatów paczuli i żywicy benzoesowej.

LVEB_Intense_ALT_3_1000x1000Stworzenie zapachu mówiącego o odnajdowaniu szczęścia zobowiązuje. Dlatego marka Lancôme proponuje kobietom coś więcej, niż elegancki zapach. Deklaracja „La vie est belle” to przecież doskonały punkt wyjścia do szukania w sobie chęci do zmian na lepsze, celebrowania drobnych przyjemności i czerpnia radości z każdego momentu. Tworzenie zapachu marka Lancôme powierzyła specjalistom, a zachęcając kobiety do brania swego losu we własne ręce także odwołuje się do najlepszych w swoim fachu. W Polsce

Lancôme współpracuje z charyzmatyczną trenerką rozwoju osobistego. Justyna Dworczyk jest m.in. autorką warsztatów „Ta, Która Wie”, skierowanych dla kobiet, które chcą zmian i się ich nie boją. Jak czuć się bardziej atrakcyjną, nauczyć się formułować życiowe cele i wytrwać w dążeniu do ich realizacji, a także jak przy tym wszystkim nie pogubić się w życiu zawodowym czy w relacjach z partnerem?

Tego wszystkiego – i wielu innych przydatnych umiejętności – uczy na swoich zajęciach Justyna Dworczyk. I przekonuje, że najważniejszą rzeczą bywa odkrycie swojej własnej mocy. A pierwszym impulsem może być zapach wprawiający cię w doskonały nastrój. Bo przecież „la vie est belle”.

Zapraszamy na warsztaty!

„Najatrakcyjniejszą formą piękna jest szczęście” to motto LancÔme, a także tytuł warsztatów prowadzonych przez Justynę Dworczyk, trenera rozwoju osobistego, które odbędą się 5 grudnia 2015 r. w Warszawie.

Czego naprawdę dla siebie pragniesz? Od czego chcesz się oddalić? Jak odnaleźć w sobie siłę do przeprowadzenia pozytywnych zmian?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i wziąć udział w warsztatach napisz do nas o tym, skąd na co dzień czerpiesz siłę do działania?

Odpowiedź wyślij na adres mejlowy: konkurs@grupazwierciadlo.pl (w temacie wpisz hasło LANCOME).

Na zgłoszenia czekamy do 11 listopada 2015 r. Szczegóły dotyczące warsztatów dostępne w regulaminie na stronie www.zwierciadlo.pl

Lista laureatek w konkursie Lancome

 • Marta Drejko
 • Ribera
 • Agnieszka Michułka
 • Ola Bodenszac
 • Aliona Pazniak
 • Aneta Adamczyk
 • Ania Prajs
 • Anna Kuczera-Przybylik
 • Ela Kutela
 • Elwira Izdebska
 • Ewa Sosna-Sulowska
 • Femina
 • Katarzyna Staszak
 • Małgorzata Macika
 • Maria Karbowiak

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI